Anlamlı, çekici, en doğrusunu, en iyisini yazmak için ne yapmamız gerekiyor?

Soru sormak olsun, paylaşmak olsun, bence yazmak olsun, İmla kurallarına dikkat etmek için ne yapmak gerekir?

Sadece bu site için değil. Kısaca kendimi geliştirebilmek için ne yapabilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu bahsettiklerin kişiden kişiye değişen ucu açık şeyler. Bir konuda iyi olmanın bilinen en iyi yolu, o konuda çaba harcamaktır. Okuyarak, yazarak, çalışarak, pratik yaparak vb.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bolva kitap okumalısın kitap bulamadığın zaman merak ettiğin ne varsa adan zye herşeyi araştır sonuna kadar oku gazate oku mesela gündemden habersar ol bilmediklerini öğren öğrenmek için bak bakmak için bakma çok yardımcı olabilir gerçekten bak bir ortsmda olsun sevgilin annen baban olsun herkesle konuşacak bir ton da konu bulursun kendine

1|0
    0|0
  • insanlara neden bişeyi beğendirme gereksinimi duyulurki içinden geldiğin gibi doğal davran insanların ilgisini çekmek için benim fikrim tabii kendin gibi davranıp kasmadan bişeler paylaşmak daha iyi olmaz mı?

1|0
    0|0
    • Yeni bir sayfa açmak istiyorum.

• şimdiden kolay gelsin o zaman umarım yardımcı olabilmişimdir

• Evet yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

• Türkçe'den anlaman gerekir.

1|0
    0|0
  • emek vermek önemsemek gerekiyor

0|0
    0|0
  • İmla basit şey esasen, temel matematikten pek bir farkı yok bile diyebiliriz. Belirli formüllerle gerekeni uyguluyorsun sadece...

0|0
    0|0
  • Kitap.

1|0
    0|0
  • İmla kurallarını önce oku. ardından mantık yürüt. sonra yazmaya başla :S

1|0
    0|0
    • Tecrübesizim bu konu hakkında.

• Türkçe sözlük al orada imla kuralları falan yazıyor olması lazım :S oradan oku işte :s

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok ve nitelikli kitap okumalısın. Tutup da Pucca değil yani. Bir kelimenin anlamını ya da nasıl yazılacağını bilmediğinde hemen TDK'nın sitesinden kontrol edebilirsin.

1|0
    0|0
    • Cevabını merak ettiğim başka sorularda var. Sizinle biraz konuşabilir miyiz bu konu hakkında?

• Size mesaj gönderemiyorum

• Artık gönderebilirsiniz.

• Güzel fotolar koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...