Benim kadar rahatınız var mı merak ediyorum? Ailem destekçi sizce yanlış mı yapıyorum?

Okulu açıktan okuyorum paramı ajansdan ve çizim yaparak kazanıyorum evim kendime ait canım istediği şekilde yat kalk dışarı çık eğlen bu kadar rahat bir yaşamı olan var mı aranızda hiç bir sorumluluğum yok arada bir ajans'a giderim iki fotoğrafımı çekerler 500 600 lira alırım aldığım parayla idare ederim yetmezse portre çizer 200 lira alırım biliyorum bir gün patlak verecek o yüzdende yatırımda yaptım lise diplomamı alınca free'yim yanlış bir tarafı var mı bu hayatın ama kendim seçtim bu hayatı bir kaç yıldır böyle ve çok mutluyum çok şükür her istediğim var istediğim şeylerde büyük değil zaten bu arada yaş 20 olucak :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yerde patlar.

0|0
    0|0
    • 15 16 yaşımdan beri yaptığım birikimle dükkan açıyorum o yüzden :) oda çizimle ilgili

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha baştan elendim ben yok

0|0
    0|0
  • Nereye kadar oyle devam edeceksin

0|0
    0|0
    • düzene oturtana kadar yaptığım yatırımı değerlendirince

• 1 yıldır çıkmadı çıkar elbet haklısınız onuda düşündüm bu iş yatarsa diye kazancımla yatırım yaptım stüdyo daire kiraladım lise diplomamla dükkan açma belgem olucak onu bekliyorum kredim tutsun bakalım tutmazsa babamdan geçinirim yıllardır para almıyorum durumu iyi zaten 1 yıl destek çıkar öyle bir durum olursa

• Hayirlisi olsun ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 2

• liseyi bitirdim evde sınava hazırlandım ygs ye girdim. şimdi uzaktan okuycam 2 yıllık sonra dgs ile tamamlamayı düşünüyorum. annemle babam ayrılar nafaka alıyorum ben hiç çalışmıyorum. çalışmak istersem bir kaç iş bulurum zaten. sabahtan akşama kadar boşum şimdilik

0|0
    0|0
  • Adam hayatın mına koymuş resmen yaa.

0|0
    0|0
    • ahah eyw bir dönem çok çalıştım it gibi bir tasarımcının yanında çizim ve ayak işi yapıyordum 2.5 milyar maaş aldım 2 sene boyunca sonra atıldım işten böyle yaşıyorum şimdilik oradan kazandığımlada stüdyo daire tutuyorum oradada benzer bir iş yapmayı planlıyorum birde arkadaşımda fotoğraf çekimi yapacak 2 kişi gül gibi geçinir gideriz üniyide yetenekten kazanırsam bu sene free

• Valla hafız hayat sana güzelmis. Bizde sınav sınav it gibi sürünüyoz hala.

• eyw kardeşim 15 yaşımda farkettim okul bana göre değil 4 duvar arası hayatımda hiç kullanmıycağım dersler ingilizce bölümüne girdim sbsde kabul etmemişlerdi güzel sanatlar'a ingilizcede olmama rağmen haftada 2 saat mat 2 saat geo gördüm başlarım böyle işe dedim çektim kaydı ayrıca okulda ing bölümünde okumama rağmen gram pratik yok hep aynı şeyleri görüyorsun gramerde gramer sınav mantığı üzerine boşa 2 3 senemi yedim yani 11 sene okulda bir şey öğrenmedim adam akıllı yurt dışında yaşamışlığım var okulda benim kadar ingilizce konuşan bir çocuk vardı sadece oda özel kursa gitmiş ingilterede öyle saçma sistem anlıycağın :)

Yükleniyor...