Mektup arkadaşlığı yapmak ister miydiniz?

Hatırlar mısınız bilmem, eskiden 'mektup arkadaşlığı' vardı. Hatta İngilizcemizi ilerletmek için yurt dışına mektup gönderen arkadaşlarım olmuştu. Peki acaba sizde biraz nostalji yapıp, hiçbir şekilde sosyal medyadan veya telefondan iletişim kurmayıp sadece mektupla tanımadığınız birisiyle mektuplaşmak ister miydiniz? Ya da istediğiniz oluyor mu?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben ilkokul 2. sınıftayken Miço diye bir çocuk dergisi vardı Yalvaç abinin. O dergiden bir mektup arkadaşı bulmuştum kendime. Bayağı uzaktık birbirimize. Sene 2003'tü. Ve şimdi o mektup arkadaşım benim memleketimde okul okuyor, en samimi dostumdur kendisi. Hâlâ pullarına dahi zarar vermeden saklarım bütün mektuplarını ^^

O sebepten telefonun, internetin değil, mektubun yeri apayrıdır benim için..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mektup gondermek cok pahali oldu artik. O yuzden istemezdim. Ingiltereye gonderiyordum icim aciyordu. Zarfiydi kartiydi derken 10 lirayi buluyor bir mektup

0|1
    0|0
    • İyiydi ama be 10 lirada olsa ayda bir kere olmadı iki kere verirsin yani

• O kadar tatmin edici bir yanı yok. Sen hazirliyorsun gayet güzel. Sana geleni cok dandik buluyorsun falan. Eger cidden saklanmaya deger seyler gelecekse verilir ama.

• O da karşındaki insanın samimiyetine ve sana verdiği değere kalmış bir durum

• Gayet nostalji kokan ve güzel anlamli birsey bence..

0|1
    0|0
  • Kim uğraşacak onla deyip istemezdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...