Birinin yokluğunu hissetmemek, yokluğuna alışmak için neler yaparsınız?

Hayatınızda cok önemli bir yer kaplayan sevgili, yeri geldiğin de anne, arkadaş, baba, kardeş, sizin için herşey olmuş birinin yokluğunda neler yaparsnz? Dolar mi o yer?

Güncellemeler:
...
EE birşeyler eklemek isteyen yokmu?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• düşünmemeye çalışırım o yokkende mutlu olduğumu hatırlatırım kendime

0|1
    0|0
    • ikna etmem gerekiyor kendimi üzülmediğime

• direnemiyorm :(

• neyse sakin ol çok sıkıntı yaşarsan psikologa gidebilirsin ve düşünmemeye çalış, sevdiğin başka şeyler yap film-dizi falan izle

En İyi Erkek Görüşü

• Başka birini bulurum yoksa unutulmaz

0|1
    0|0
    • aramaylada bulunmuyor, onca şey kolay silinmiyor

• Öyle dene elbet biri yerini dolduracaktir

• inşallah

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu yaşamamak için bağlanmaman gerekiyo.

0|1
    0|0
  • Fazla alismak iste bu yuzden dogru degil. o olmayinca eksik kaliyoruz.. sadece zamanla yine yokluguna alisilir.

0|1
    0|0
  • Konu ailemse, ne yaparsam yapayım yokluğunu hissederim.

0|1
    0|0
    • uzun bir ilişkiden çıktıysan eğer? bunu nasıl atlatırsın?

• harbi evdeym yai dışarı cıktığım her yerde o var. ben her yere onla gittim, üstümdeki tüm kıyafetleri onla aldım. bu kadar izi nasıl silcem

• Silemezsin, zamanla alışacaksın.

• Hayır, hiç kimse yerini alamaz bence

0|1
    0|0
    • anladm teşekkürler yorum için

• @Htcdesire insallah

• Bol bol dua et kimseden beklentin olmasin asla ve hayatina kimseyi alma ta ki onu iyice kafandan atana kadar cunku bir baska biri daha fazla cokuntu yasatabilir sana ve insan sevmedigiyle mutlu olamaz hatta baskasiyla konusurken konustugun kisinin her lafinda sevdigindn bir parca ararsin ama yok bulamazsn daha kotu olur iyice isyan edersin soyliyim ne kendine yazik et nede bir baskasina

• İnan denedim hiç bir b*ka yaramıyor yaptığın hiçbir şey. Burada sana acını unutturan tek şey zaman. Zamanla geçecek her şey. Mesela 4 yıla unutursun en geç. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Onu görmemen lazım. Onu görmedikçe zamanla unutacaksın.

0|0
    0|0
    • Oha 4 yıl çok yav

• Gelmiyorsa zorla getiremezsin ya sadece onu unutmak için bir başkasına yazık etme. Sen sonuçta onu daha unutamadın. Kendine zaman ver illa biriyle çıkman gerekmiyor sonuçta.

• Yanı ole de işte anlayamıyorum da herşeyi anlatamiyorm

• Bos bos durmak yok. Mutlaka bir seylerle mesgul olmak, istemedigin insanlarla bile konusmak, sosyallesmek gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Konscak kimse bile yok, o kadar bir insana odaklanmisim ben bunca yil

• İstemesen bile yeni insanlarla tanis, tanimadiklarinla konus

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...