Sorum kürtlere (zazalarda dahil) hangi partiy oy veriyosunuz? anket?

evet merak ettim tabiki hdp ama akp ne kadar hiçte az değil bence chp ve mhp yok hükmünde sanırım?

• hdp
    17% (2)20% (3)19% (5)Oy Ver
  • akp
    50% (6)53% (8)52% (14)Oy Ver
  • mhp
    8% (1)7% (1)7% (2)Oy Ver
  • chp
    17% (2)13% (2)15% (4)Oy Ver
  • hüdapar ( hizbullah)
    8% (1)7% (1)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
devam
devam!

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu nasil bir on yargi anlamis degilim

0|0
    0|0
    • alt tarafı bir soru sordum hakatet etmedim kimseye farkındaysan haziran seçimleri her şeyi ortaya koyuyo

• Tabiki hdp demen bariz ortada yani on yargi ben partilerle falan hic ilgim yok bilgimde yok soylediklerinde hakli ya da haksizsindir dogrudur ama orda o sekil yazman oyle olmus biraz

• yani demek istediğim şey hdp kürtlerin çoğunluğundan destek alıyo o yüzden ben realistim gerçeklere gözlerimi kapatmam

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana hitap eden hiçbir parti olmamasına rağmen kendime en yakın CHP'yi görüyorum.

0|0
    0|0
    • insan katiline aşık olurmu

• İşte benim için kürtlere şunu yaptı bunu yaptı falan umrumda değil. Ülkeye naptı kendi ceplerini doldurmaktan başka? duble yollar yaptı falan... ne kadar devlet idaresini özelleştirdi?
      Hangi hükümet döneminde damat bakan yapıldı? Ecevit'in boğazından 1 kuruş haram lokma geçtiğini iddaa edemez mhp'lisi bile. Adam bir kere bile bunu dile getirmedi. Gel gör ki bizim katrilyonluk ağa daha geçen hastahane açarken, burayı açmak bu fakire nasip oldu deyip hala oy peşinde koşturuyo. Benim siyaset Türkçülük kürtçülük üzerinden olmadığı için dediğin gibi farklıdır.

• aynen bu ülkenin solcuları haram yemedi çoğu ecevitte dürüsttü mhpliyim ama doğriya doğru derim. enerji ve tabi kaynaklae bakanı erdoğanın damadı olmasıda manidar 36 yaşında bu makama gelmek için ya çok zeki ya da çok torpilli olmak lazım ki % 100 ikinci ihtimal ağır basiyo

• Müslüman kürt hdpye atmaz
    Ak parti

0|0
    0|0
    • ben mhpliyim ama adamsın kardeşim işte senin gibi kürtlee benim kardeşimdir

• en büyük beddualarîm hdpye oy veren türklerin üzerine olsun doğuyu bilmeyen doğulunun acısını bilmeyen boğaz kenarında oturan zengin beyaz türkler (not ben erzurumlu bir türküm) böyle türklerin allah belasını versin hdpye baraj geçirtiyolar

• Hükümeti sarsmak için yapmalarıda cabası

Yükleniyor...