Benimle dalga gectiler gelirmisiniz?

2 gun once yold yururken 2 kisi bulent ersoyun surati biel daha guzel deyip kahkaha attilar baskislardan hep rahatsiz oluyorum insanalr neden bu kadar kotu? Beni begenip begenmemeleri umrumda degil ama boyle insanlarin varligi beni rahatsz ediyor ne yapmaliyim uyarmam gerekiyor mu? Yoksa direk agiz burun dalayom mi

Edit : kızım

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Onlara bakıp sadece gulumse, inan bana çok rahatsız olurlar, sende kafanı yorma böyle gereksiz insanlar için değmez canım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlarla dalga geçen insan tiplerinden nefret ederim. Bu onların ayıbı onlar önce kendilerine baksınlar eminim onlar daha cok o dedikleri kişiye benziyorlardir o suratlarindaki bin ton boyadan dolayi

0|0
    0|0
  • ustelerlerse uyarirsin ama sakin siddete ilk secenek olarak basvurma. bu arada sen annene gore dunyanin en guzel kizisin veya birileri icin bu konumdasin. canini sıkıp umursamana değmiycek , aklinda bulunsun )

0|0
    0|0
    • Ya zaten o pezevenklerden sonra bir kadin gelip masallah cok guzelsin dedi sevgilimde soyluyor guzelsin diyor shsjj kilom var sanirim bu yuzden

Erkekler Ne Diyor 3

• kafaya takmaya bile değmez ister bay ister bayan ol hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir ve yaşıyorsan mutlaka bir albenin vardır

0|0
    0|0
  • takma orrrçları ya
    ben de sakallıyım liseli veletler yanımdan geçerken allahuakbar diye bağırıyolar

0|0
    0|0
  • Dal bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...