Yarın Kampüsde büyük olaylar olucak gibi teroristlerle çatisacagiz?

Ailem de bomba soylentileri yuzunden normal de okula gitmemi soylediler. Yani cikacak olaylari bilmiyorlar.
Ne yapmaliyim sizce? Gitmezsem de rahat edemem.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yapma Allah aşkına.
    Bugüne kadar hayrı olmadı öğrencinin çatışmasının, bu saatten sonra da olmaz inan bana.
    Eğer medyada haber değeri olursa ve biz görürsek yarın annemin yapacağı yorumu söyleyeyim mi?
    "Yazık gencecik evlatlar bari siz yapmayın."
    Olmadı mı bunlar? Oldu. Yapmayın, insanlar yeteri kdr huzursuz ve mutsuz.
    Sen sadece kendi annenin evladı değilsin, kim vurduya gidersin. Benim annem de üzülür, bir diğerininki de.
    Acının üstüne acı koyarak, öfkenin üstüne öfke kusarak bir yere varılmaz.
    Bir kelebek etkisi her adım, senin öfkeyle ve belki de hepimizin içindeki acıyla icra edeceğin eylem nelere sebep olacak bilemezsin!

0|0
    0|0
    • Guzel soyluyorsun, anneninde ellerinden opuyorum. Annemide cok seviyorum zaten sirf onlar oldugu icin bir yerlere geldim, veya bir yerlere kaymadim. Bana bisey olurda onlar uzulur, kardeslerim beni ornek alir diye bugun bir cok sey yapmadim. Ama bunun icin ne yapmali bilmiyorum. Evet sag sol davasinda millet birbiruni pisi pisine kirmis. Ama Şu an mesele bu degil. Ve devletin bisey yaptigi yok.

• İnan bana senin yapacağın çatışmanın, kavganın hiçbir faydası olmayacak buna eminim. Üstelik belki de sonradan vicdanını sızlatacak durumlara düşeceksin. Gercekten cok mutsuz insanlar, evet acılar birikiyor. Vatanını, insanını sevmen çok guzel eminim harika bir gençsindir. Senin böyle kalman lazım bence düşmemen lazım. Evet duamızı edip sinemize çekilmemiz ve elimizden bir şey gelmemesi çok acı ama gerçek bu. Yine söylüyorum hiç bulaşma, bu ülkenin bizim gibi genclere ihtiyacı var. Onlar gibi olma, annemi de anneni de üzme

En İyi Erkek Görüşü

• CS 1.6 ya da CS go sanki çatışıyorlar.
    Dur awp vercem tek atarsin.

0|0
    0|0
    • Bilader keske senin gibi oyunda catissaydik, catisma derken tabi ki kursunla degil. Ama bir o kadar kotu bir ortam oluyor.

• Kardesim oyle tabi ki ama ne yapmali? Yav devletin bir bok yaptigi yok. Adamlar pkk posteri asiyor, apo posteri asiyor. Ve bunlar ogrenci.. Bizde karsi cikinca bize saldiriyor soda siseleri havai fisekler sopalarla..

• Eğer sağlam kacmayacak adam varsa vurun vurabildiğinizi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bosver zamaninda okul yurtlarini tararlarmis.

0|0
    0|0
  • Siz misiniz bu ülkenin zaptiyesi? Ben okurken öyle çok arkadaşım vardı ki öyle pisi pisine giden. okuldan atılan bu tarz muhabbetler yüzünden okulu uzayan. Ve istisnasız hepsi pişmandı.

0|0
    0|0
    • Haksiz degilsin, ailemde senjn gibi dusunuyor fakat ne yapmali ne zamana kadar susmali? Bunun bir oluru olmali.

• Susmak zorunda değilsin demoratik şekilde insanları bilinçlendirebilirsin. Öldürdükçe bitseydi bu olaylar emin ol çoktan biterdi. Devlet için hareket ettiğini düşünüyosun ama mahkemeye düştün mü karşında devlet olacak. Önce kendini düşün.

• Demokratik sekilde nasil bilinclendiriyim gozuny sevdigim. Kimsenin kimseyi oldurdugu yokku bitsin. Evet karsimda yine devlet olucak ama bilmiyorum inan ki baskan.

• İlk sınıf heycanı olur böyle şeyler çatışırsın bazen silahının boncugu biter arkadaşından alırsın olur bunlar

0|0
    0|0
    • :D La bilader komiksinde sorum biraz saka gibi gelmis ama hemen akliniza mermi filan gelmesin. Pkk posterleri asiliyor halaylar cekiliyir. Havai fisekler, soda siseleri, sopalar taslar var ortada..

• manyakmısın gitme alt tarafı bir gün

0|0
    0|0
  • counter terrorist win, go go go

0|0
    0|0
Yükleniyor...