Neden hic dostum yok?

Insana insan oldugu icin deger veren biriyim , elestiri yapmyi severim cok fazla acik sozluyum , cok cabuk arkadas edinebilirm , ama hayatimda gercekten dostlarim diyebilcegm insanlar olsun istiyrm, isi dusunce kullanilan insan olmak degil , sorun nerde anlayamiyrm , guvenip bseyler paylastigm insanlar tarafindan hep satiliyorum , biliyrm insanlar gider ama resmen umutsuz vakaa , gercekten acayip canım sklmaya basladi , erkekle dost olunmaz , kadinlar rakip gorur dost kalinmaz , bitek bnmiym boyle? ne yapmam gerektigini de gercekten hc bilmiyrm...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin söylemişsin eleştiri , insanlar eleştirilmeyi sevmez

0|0
    0|0
    • Peki beni elestirenlere ben niye onlarn davrandigi gbi davranmiyrm

• Oldun elbette , tabi ben hla yalniz 😒🤗

• İstediğin zaman yazabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Herkes eleştirilmekten hoşlanmaz. Sende insanlara güvenmemeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sıkma canını benimde yok dünyaya yanlz gelmedinmi bırak akışına hayatını olduğu gibi yaşa fırsatları daima değerlendir. kendin ol

0|0
    0|0
    • Hep kendim oldugm icin yalnz kaliyorum acaba biraz iki yuzlu yalanci ya da ozenti gbi olsam? hi

• sosyal alanlara katıl ya da ne bilim bir işin olsun mutlaka devamı geliyor.

• Is diyosun

• türkün kürtten başka dostu yoktur

0|1
    0|0
  • sen beynini aldır bnce erkekler batıyo size gliba

0|0
    0|0
    • Karsi cisten dost olunmaz " benim savundugum bir gorus , erkekler batmiyo ne sacmaliyosn , beynini aldir maldir laflara bak laflara offf..

• Kesinlikle katiliyrm , lakin kalicilik onemli , degiskenlik iyidir , fakat gelismekle birlikle

• bu dediklerin konuda herkes için gecerli değil ama

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlar rakip görür ne ya saçmalama. Erkektende dost olur istisna ama.

0|0
    0|0
    • Dost olan bir erkekle kadin gunun birinde illa beraber olur kanisina gercekten inaniyrm , karsi cinsten dost olmaz cok buyuk bir genelleme farkindayim ama hep ayni kapiya cikiyo , karsi cisten dost olunmaz. Hemcins dostluklariyla alakali ornegin biten dostluklari dusun , sebep cogunlukla ayni " kazik , bir sure sonra dostun rakibin oluyo sonrada dusmanin

Yükleniyor...