Birisi Sizin Hakkınızda Kötü Yorum Yaptığında Düşünceleriniz Ne Oluyor?

En Kötüsü Çirkin Diyolar Mesela :)

Benim Görüşüm Çirkin Kelimesi Çok Farklı Anlamlarda Kullanılabilir. (Durumdan Duruma Değişebilir.)

Oysaki Yeni Doğan Bebeğe Çirkin Deriz. Çirkin Olduğundan Dolayımı Deriz?
-Hayır.
Çünkü O Bebek Çok Tatlıdır Tatlılığından Dolayı Çirkin Diyoruz.
Severken Çirkin Seni Diyerek Seviyoruz. İnsanoğlu Çok Garip :)

Bu Nedenle Bile Komşumuzun Bahçesindeki O Yeşil otlar Bir zaman Baktıktan Sonra Dahada Yeşil Gelir Gözümüze. Alışkanlığımızın Belirtisidir bu. İnsanlar Kötü Eleştiri Yapmaya Ya da Kötü olsa Dahi İyi Eleştiri Yapan İn

Şimdi Sana Tek Temennim İnsanların Senin Fiziki / Ahlaki Durumların İçin Yorum yapmasına izin verme İzin verdin mi? Diyelim Umursama. Dünyada Senden Kıymetli Hiç Bişi Yok :)

#DipNot : Bu Görüşler Tamamiyle Kendime Aittir. Sorum Başlıkta Bellidir. Sadece Küçük Bir Açıklama Yapmak İstedim :)

@bayantakintili Sen Az Önce Soru Paylaşmışsın Çokmu Çirkinim Diye Cevap Vericektim Ama Esinlenerek Yazdım Böyle Bişi Çıktı Soru Sormak İstedim Bende :)

@Sabirtasii Üstad'ım Senide Davet Etmek İstiyorum Soruma Görüşlerini Bilmek İstedim :)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Kötü yorumun ne kadar gercekci bir dusunce olduguna bagli. eger bana guzelsin dersen asil bunu hakaret sayarim gercegi soyle canimi ye , gerci sen bana canimin ici dediginde digerleri farketmiyor 🙈😁😃

0|0
    0|0
    • :D Ahahahah :D Sana Hep Görüşlerimi Belirttim bu zamana kadar :D Çirkin bile dedim sana açıkcası :D Ne anlamda Kullandığımı biliyorsun :D o Kelime çok Önemli :D

• 😊😃 biliyorum kanka 😃

• Aferin Canımın içine :D

En İyi Erkek Görüşü

• s*kimde bile degil

0|0
    0|0
    • Doğal Ol En Güzelli :) Teşekkür Ederim Yorum İçin :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimse aynaya bakmaz karşısındakini eleştirirken.

0|0
    0|0
    • Çok Doğru Söyledin. Tebrik Ederim İlk Önce Cidden Eig Vermeyi Bile Düşündüm Sana Şimdiden. Gerçekten Ağzına Sağlık Ben Bunu Demeyi unutmuşum :D

• Rica ederim hocam çok şey yapma altı üstü klise bir laf :D

• Ahahah :D Tamam Havalanma fazla şimdide :D Dermişim :D Saol yrum için :)

• Bana yakınlık dercesine ve söylediği sözün ahırlık hakaret derecesine göre değişir tepkim

0|0
    0|0
    • Ne Tepkiler Vericeğini Bilmeden Yazıyorum :) Ama İnsan Kendini Beğenmesi lazım Barışık Olması Lazım Mutlaka :)

• Umursamamak Çok Güzel Bişi Olsa Gerek Düşünsene

ee İşde fatma sana şunu söylemiş.
      -Amaaaaan Boşverr

Güzel bir duygu olsa gerek :D

• İnaanlarla mesafemi korudugum sürece çok dedikodu olmuyorki

• Eğer doğru bir eleştiriye haklı bulurum

0|0
    0|0
    • Dediğini anlamaya çalıştım :) Peki Haksız Bulduğunda Naparsın?

• Takılıp düşme :D İyi geceler

• Sağol düşmem, iyi geceler

• Ben buyum yapsa ne olur yapmasa ne olur kendisi mükemmel mi derim

0|0
    0|0
  • Kimin söylediğine bağlı

0|0
    0|0
  • Pek umursamıyorum açıkçası

0|0
    0|0
    • Ne Kadar Güzel :) Ama Başkası Hakkında Kötü Yorumlar Atabiliyorsun :) Gördüm 1-2 Kez Seni :)

• Hasta mısın sen? Yoksa numara mı yapıyorsun? "Başkasından duymak istemediğim" diye bir şey yok, kim ne isterse yazsın umrumda değil diyorum idrak edemedin hâlâ galiba. Benim kalbimi sanal ortamdan biri asla kıramaz, ki ben de hak etmeyene asla ağır laf etmem. Buyur çek koy ne varsa, kimden çekinicem la, senden mi? =DD

Abi yemin ediyorum enteresan insanlarsınız ahahah, sağol iyi güldüm gece gece.

• Hastayım Veyahut Numara Yapıyorum? Ne Farkeder? Ne Farkedicek? :D İnsan Olan Kişiler İnsanca Yorumlarını Belli Etmişler :D Cidden Kafayı Sen Yemişsin Dostum :D Sizin Gibi İnsanlar Evden Dışarı Çıkamaz Utanırlar Çekinirler Kendinden Diyolar Doğrumu?
      Kimliğini Belli Etmemek için bile Kedicik Koymuşsun Profil Resmine Yazık kine yazık :D

• Hmm haklısın ama bir yandan da bir burukluk oluşuyor ortalık yerde söylediği için 😣😣

0|0
    0|0
    • Senin Soruna Cevap Vericektim Bu Yazdıklarımla Vermedim :D Dedim Soru Sorayım En Mantıklısı Olur :) Ustam Sana Şunu Söylemek İstiyorum. Çirkin Kelimesini Duyduğunda Farklı Anlamlara Çekebilirsin İçin Rahat Olsun. Amma Velakin Sakın Ama Sakın Kendini Üzmemeni İsterim Seni Tanımayan Biri olarak Sorduğun Soruya Takıldım ve görüşümü Belirttim Teşekkür Ederim Cevapladığın İçin :)

• Rica Ederim :) İyi Geceler

• İyi geceler ☺

Erkekler Ne Diyor 3

• Eskiden kafama çok takardım diyebilirim;ama artık öylesi bir umursamazlık ve hissizlik çöktü ki, ne düşünürlerse düşünsünler onu mu düzelticem bir de? deyip gidiyorum, meğer böylesi daha güzelmiş.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum..

0|0
    0|0
  • Kimse benim hakkimda yorum ya da eleştiri yapamiyor güzel kardeşim çünkü şeyime takmadigimi bilir herkez beni eleştiricek zekaya sahip insanida kendim seçerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...