Bir günlük kahvaltı bulabilirmiyim sizce?

Hafta sonu katılmam gereken bir. düğün ve orda beni yanlız gösünler istemediğim kişiler olucak sizce bir günlük kavalye bulabilirmiyim? kırk yaşlarında uzun boylu bende usunum eli yüzü düzgün..

Güncellemeler:
Bir. günlük kavalye bulabilirmiyim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bulursun çok. ne var bunda.

1|0
    0|0
    • Yorumları oku aslında o kadarda kolay değil herkes biraraya çekti :(

• :) aynen öyle aslında 👍

• ciddi mi sordun yoksa :)

Erkekler Ne Diyor 9

• filmlerdeki gibi he mi

1|0
    0|0
  • Yaşım tutsa yardımcı olurdum :D Ama fazla genç kaldım

1|0
    0|0
  • yer neresi. boşum ben kriterler uyuyor

1|0
    0|0
  • yok mu arkadaşın çağır birini gelsin

0|0
    0|0
  • Ben kahvaltı ısmarlarım ya dert ettiğin şeye bak ;)

0|0
    0|0
  • jigolo sitelerinde vardır o dediğin yaratıklar hemen bulursun

0|0
    0|0
    • Yanlız ben jigolo aramadım bir günlük kavalye, dam aradım. öyle siteler mi var arayanlar biliyor demek :)

• evet ben her gün jigolo arıyorum kendimi hüptürtmek için bende ordan biliyorum

• Sence türkiyede bir kadın jigolo ya ihtiyaç duyarmı yapabiliyorsa istedikten sonra ortalık A. bz. an dolu mideye ne kadar geniş olduğuna bağlı ben şaka yapmıştım

• Verirsin parayı Ada'mı giydirirsin neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ne diyo la bu 😄

0|0
    0|0
  • bulabilirsin bekarmısın

0|0
    0|0
    • bulursun ama karşılıgında ilişki ister senle yaşın bana yakın olsa yardım ederdim ama degil

• Karşılığı yok demedik zaten ama tabiki saçma sapan beklentileri olmayacak bu bir. iş görüşmesi olucak kuralları bile olan..

• düzgün adam zaten zor bulaşır

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 günlük kahvaltı :D böyle konusu olan bir sürü yabancı film izlemisimdir zamanında, filmin sonunda da genelde birbirlerine aşık oluyorlar falan. Sana da bulman ve mutlu sonlar dilerim :))

1|0
    0|0
    • Aslında amaç eşe dosta ve kalpte bıraktığı izlerin sahibine mesaj yollamak aşk değil

• Bulursun

1|0
    0|0
Yükleniyor...