3 gündür facebooka giremiyorum internet yasağından memnun olan köle var mı arkadaşlar?

Yasaklardan memnun olanlar var mı çok merak ediyorum?

• A yasaklardan memnun değilim
    20% (1)50% (5)40% (6)Oy Ver
  • B türkiyede kendimi köle gibi hissediyorum
    20% (1)20% (2)20% (3)Oy Ver
  • C türkiyeyi suriye gibi yapmak istiyorlar
    60% (3)10% (1)27% (4)Oy Ver
  • D faceboka girmesekte olur :D
    0% (0)20% (2)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
asgari ücretten memnun olanlar köleleri geçtim şimdide yasaktan memnun olan köleler çıktı kölelik sistemini seven arkadaşlar lütfen sizlerde ankete katılın :D

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Polis bir tanidigim var bu canli bomba veya supheliler sosyal medya uzerinden haberlesiyormus takibi zor olsun diye sebebi bu

0|1
    0|0
    • gezi parkı eylemleri yaşanmasın diye faceboka yasak geldi özgür ruhlu insanlarda yok değil

• Nasıl giremiyorsunuz ki? Zenmateyi indir gir

0|1
    0|0
  • Kölelik nedir la? Facebook'a giremiyor diyemi bu bütün yaygara. Saçmalamayın Allah aşkına. Sosyal medyada ne yalan haberler nede vahşet videoları paylaşılıyor haberiniz var mı? Facebook Twitter bunun en büyük örneği. Bombaların patlama anı kanlar içinde yerlerde yatan insanlar. Neye yol açar toplum içinde korku. Zaten bombalar yüzünden. Herkes korku içinde. Bide bunlar olursa vay halimize. Bence yerinde bir engelleme. Bunun kölelik olduğunu düşünen varsa. hadi ordan olup gidebilir. Ülkeden.

0|0
    0|0
    • traş adamlıkta en üst levelsin zirveyi kimseye kaptırma aga şampiyon sensin :D

Yükleniyor...