Çocukları rahat bırakın ! Beyinlerini yikamayin olur mu?

Arkadaslar bugün öğle vakitlerinde Evimin balkonundan izlediklerim karşısında kanım dondu. Henüz 13-14 yaşlarında 5 çocuk duyduklarima göre 4 ü Türk 1 i kürt 4 Türk çocuk nasıl milliyetçi duygularla buyutulduyse kurt çocuğa ağıza alinmayacak küfürler ettiler bombalardan o çocuğu sorumlu tuttular ve s. Git kurdistana diyerek dovduler gönderdiler çocuğu. Ben bir Türk genci olarak o kürt kardeşime çok acidim. O çocuk buyudugunde bu çektiği iskenceyi hiç unutmayacak belki de silahını kuşanip dağa çıkmasına sebep olacak. Hiçbir çocuğu kurt Türk diye siniflandirmayin onlar savunmasız henüz düşünceleri belirmemis güzel varlıklar. Olan olaylardan tüm kürt vatandaşları sorumlu tutmak çok yanlış. Bir grup güzel insan yüzünden hepsi dislaniyor. Lütfen artık barış dolu günleri hep beraber getirelim. Çocuklarımıza şiddeti değil bilimi aşılayalim.

Sağlıcakla kalın...

3|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yerinde olsam, balkondan seslenir, kürt çocuğu savunurdum. Hatta aşağı yanlarına inerdim. Buradan yazmakla olmuyor bu işler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaten bu zırtapozların çakma vatanseverlikleri iyi tuz biber oluyor ülkedeki kutuplaşmaya.

0|0
    0|0
  • Sakin duran kürde kimse bisey yapmaz kim bilir ne serefsizlik yapti o kürtte dovduler onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...