Bile bile birine hiç zarar verdiniz mi?

O zamanlar ortaokuldayım sanırım. Bir düğün ya da cenaze var köye gidilmiş. Her yer ana baba günü zaten. Ben ve kuzen pisikletle turluyoruz.
Tanımadığım biri çocuk seslendi, "Sarılı!" diye. Gittim yanına, benden 1 yaş falan küçük bir çocuk yanında da iki kız var. "Evet?" dedim. "Yoo," dedi "Sana bir şey demedik." Kızlar kikir kikir. Tipik ergenler, ki biz de ergeniz. La havle çekip gittim. Bir süre sonra başka bir yerden geçiyorum yine çağırdı, yine aynısı.
Üçüncüde yokuş çıkarken geçtik yanlarından, yine bağırdı arkamdan. Döndüğümde tabi yürümeye devam bunlar, sanki hiç alakaları yokmuş gibi. Şalterler atınca atıyor bende de. Çeviririm bisikleti, yokuş aşağı pedallara asılırım, tam yaklaştığım sırada aklıma da geldi çok hızlı olduğum. "Bu hızla girersem kesin bir şey olur" dedim. Frenlere asılmamın akabinde bir koydum, çocuk kızların kollarının arasından uçtu birkaç metre öteye, kızlara bir şey olmadı. Ben kaldım olduğum yerde garip bir şekilde, bisiklete de bir şey olmadı. Bütün enerjiyi çocuğa aktarmışım resmen. Çocuğun çok canı yandığı belliydi, kesik kesik ağlıyordu. Pardon dedim. :)

Bir yeri kırılmadı ya da kanamadı. Yaptığımdan gurur duymuyorum ama sanıyorum ki çocuk o gün ergenlikten çıkmıştır. Bir daha kimseyle cücük aklıyla dalga geçmeye kalkmamıştır. Var mı böyle kontrolü kaybedip birine zarar verdiğiniz anlarınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• evet küçükken bir tanıdığımızın bebeği vardı neden bilmiyorum ama onu döverdim

0|0
    0|0
    • Çocuklarda bazen olabiliyor. Zarar vereceğini düşünmeyebiliyorlar.

• bende küçüktüm zaten

• Ben de yapardım komşumuzun çocuğuna. Çocuğuna dediysem aramızda iki yaş vardı. O ısırırdı beni, ben de onu döverdim :D

En İyi Erkek Görüşü

• ilkokul 5 inci sınıfta, sınıfın ileri gelen en azından beni dövebilecek bir çocuk vardı laf dalaşına girdik bu beni dövmeye yeltendi ben sırada otururken, bende tam o sırada uçlu kalemle yüzünü çizdim. Bu da ona ders olsun uslu uslu duran kimseye sataşmamıştır umarım o günden sonra. :D

0|0
    0|0
    • İyi huylu atın çiftesi pek olur derler. Sessiz çocuklar aniden patlıyor genelde..

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Bitirmem gereken kavgaları bitirmiyorum

0|0
    0|0
    • Karşındaki aldıysa cevabı gerek yok zaten ezmeye..

• Önceden öyleydi uzun süredir de etmiyorum ama ettiğimde ben yorulana kadar durmuyordum genelde
      Bıraktım o işleri pişmanım şimd

• Keşke kimse baş vurmasa ya da mecbur kalmasa..

Yükleniyor...