Tayyip reisi izliyor musunuz gençler?

Açın trt1' i de izleyin reis soruları cevaplıyor aslan be aslan :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkede kör domuz çok muhalefet aşırı boş konuşuyor ne dediğini ne yapacağını unutan boş adamlar.

0|1
    0|0
    • cevabima cevap bulamayan sallamasyon yapip engelliyor düşündüm de mantıklı dusunceniz olmadığını ne kadar belli ediyorsunuz :)

• ben böyle geri duşuncelik ve yapıcılık elde etmeyen insanlar, geçmişi yarım yaşayıp hele günümüzdeki yapilanlara nankörlük edenler görmedim yok bu kadarı

• nankörler işte çok bildiklerini zannediyorlar herşeyi Allah ıslah etsin

En İyi Erkek Görüşü

• Millet diktatörünü el üstünde tutar bakınız (Kuzey Kore Almanya Hitler) bizde ismetten bu yana ilerlememiş ülkeyi ilerleten ve insanlara daha çok rahatlığı kazandıran adama hakaret edilir. Hatta demokrasi ile gelmiş olsa bile devrilmesi için terörist bayrakları ile gezi parkı tertiplenir. Şimdi bunlar izler mi. İzleyenlerde adamın ettiği bir cümlenin içinden bir kısmını cımbızla çekip tayyip böyle dedi demek için izler.

1|2
    0|0
    • Güzel söyledin abi Allah böyle nankörleri bildiği gibi yapsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusucam.

0|0
    0|0
    • Abartma be ergen misin

• Cevapların gizli abisi :)

• Ayrıca neyinden korkayım ya alemsin :)

• gene neyden bahsediyor katrilyon falan

0|0
    0|0
    • Van' a yaptığı yatırımdan bahsetti abla. Ne sorarlarsa cevaplıyor ben tatmin oldum şahsen

• Nereli peki abla sence

• Arap değil orası kesın :) bukadar akıcı turkce konusması saçmalıgın daniskası 4 senede :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben akp karşıtıyım, çok aydınım, müslümanlar çok yobaz, mustafa kemalin askeriyim, keşke müslümanlar irana gitse, akp ile geriledik, başörütüsü yüzünden sanat bilim yapamıyoruz, tayyip gitse de kurtulsak belki uzaya çıkarız, çok aydın entellektüel biri olmama rağmen tayyip çıktığında edebi küfürler ediyorum hıh

0|1
    0|0
    • Aç da izle bütün soruları cevapliyor adam, ayrıca yeterince aydınlanamamışsın

• Haa pardon abi ilk okuduğumda anlayamadım :)

• evet bir hışımla aydın-pkk sevici-cehape zihniyetli biri gibi daldım :)

• İzleyeyim, haber verdiğin için teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Hayir bro

0|0
    0|0
  • son demleri

0|0
    0|0
    • Allah uzun ömür versin

• Geçmişini bilmeyen geleceğini de bilemez. Vatansız köpek. Mustafa kemal de insandı putperest şerefsizler sizi. Gelsinler bekliyoruz

• geçmişim göktürk devleti, ümmetçi, nikahsız ırzına geçilen rus cariyelerden olma veledi zinalar değil

• Akpyi pek izlmeyirum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...