Evlenilicek kız ile eğlenelicek kız?

Nasıl anliyosunuz bunun ikisinin arasındaki farkı? Mesela Eğlenilecek kız nasıl bir kız? Evlenecek bir kız nasıl? :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Görünüşten anlaşılacak şey değil. Eğlenilecek olan ciddi değildir. Zevkine yaşar. Senle onunla birlikte takılırsın. Ama bizim Türk beyni bakire olan evlenilecek, olmayan eğlenilecek diye ayırır. Sanki iyi biri veya eğlenceli olmanın zar ile alakası var gibi

0|0
    0|0
    • Benimde anlamadığım o işte niye kategoriye ayriliyo boş şeyler için.

• Bu toplumdaki öğretilegelen şeyler yüzünden. Herkese insan gözüyle bakılmıyor ki. Önce geçmiş falan değerlendirilir.
      Ama bu bizim yaşlarda olan bir şey. O eğlenilecek denen kızlar eskiden de yokmuydu? Toplumun yarısı bekar kadın kaynıyor olurdu. Çocukca yani bana kalırsa. Olgunluğa erişince bu saçmalıkları bırakıyorlar

En İyi Kız Görüşü

• Hemcinsini kategorize ettiğin için kendinden utanmalısın

0|1
    0|0
    • Kategorize ettigimden değil, hep öyle dedikleri için merak ediyorum işte ne gibi farklar varmış. Benim gözümde her kızın nasibi vardır.

• Onlar aptallar sürüsü. Biz destek verirsek yapmaya devam ederler. Ama biz istemedikçe kimse bize böyle yakıştırmalar yapamaz

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğlenilecek kız cafeden-bardan çıkmayan kızdır.
    Genellikle kızdan çok erkek arkadaşı olur.
    Göbeği açık giyinir.
    iPhone kullanır.
    Snapchat, instagram ve scorp kullanır.
    Dekolte vermekten asla çekinmez.

0|0
    0|0
  • ben zarı olan birşeye güvenmiyorum gerçi zarı olmayanlara da güvenmiyorum da kısaca insanlara güvenmiyorum benim büyük bir güven sorunum var lanet olsun

0|0
    0|0
  • Eğlenilicek

0|0
    0|0
  • yaa o tipinden belli oluyor baktınmı ben yolluyum gel eğlenelim diyor bak senin profil resmine baktım tam evlenilecek kız tipi var. yani senin burdan yazılanlarla ayırt etmen çok zor.

0|0
    0|0
  • Eğlenilecek kız ne demek.

0|0
    0|0
  • Herkesin farklı kriterleri vardır evlenilcek eğlenilcekte

0|0
    0|0
  • nammuslu kız namuslu erkek ya da zıtları

0|0
    0|0
  • valla bu ayrımı yapan ş. erefsizdir.

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyom :/

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kız tabikide...

0|0
    0|0
    • Soru O değil ama farkları ne sizin gözünüzde?

• Hal ve Hareketlerinden, Davranışlarından ve karakterinden evlenilecek mi veya eğlenilecek biri mi diye anlayabiliyorsun..

• Her topalın bir kör alıcısı vardır

0|0
    0|0
  • aralarında dağlar kadar fark varrr.

0|0
    0|0
    • Onlar neler işte?

• şöyle bişey var bu iş kızlar kendileri belirler kız eğer ortamcıysa erkek eğlenir işine baakar ama kız ağır başlı efendiyse bu da evlencek kız kriterlrindedir erkek için.

• Derlerki eglendiginiz kadınla evlenin yoksa hayat çekilmez olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir bakışta anlıyorum dersem yalan atmış olurum bende anlamıyorum sonuçta kimse kimsenin içini bilemez😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...