Hep mi çok güldüğümüz de ağlarız, hep mi çok güzel hissedip sonrasında üzülürüz?

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hep güldüğünü ya da her zaman, her şeyin güzel olduğunu düşünsene. Bunlar böyle oldukça güzel şeylerden bile zevk almazsın. Bırak biraz özle, sabır et. İnsanın kaderi biraz da kendi azmine bağlıdır. Düzelir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galiba evet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Üzülmek yahut ağlamak gibi olumsuz eylemler olmasaydı, sevincin ve mutluluğun anlamı kalmazdı. Bence gülmek sıcacık bir yatak, ağlamak ise fırtınalı bir gece oalrak düşünülebilir. O soğuğu tatmadan o yatağın huzurunu sıcaklığını bilemeyiz :)

1|0
    0|0
  • Kimi zıddı iIe bir araya koyarsan onu öIüm azabına atmış oIursun. Ruh, doğan kuşudur, ten ise kuzgun. Kuzgun IeşIere, doğan sarayIara Iayıktır. KuzgunIa yaşamak, doğana eziyettir.

1|0
    0|0
  • Bu anlık olan birşey insan kendini ayarlamalı bence. hayattan zevk almasını bilip eğlenen bir insan mutludur zaten bunu abartmadığı sürece hep zevk alacaktır hayattan.

1|0
    0|0
  • buda mı gol değil gibi oldu serzenişlerin :D

1|0
    0|0
  • çokluğun da zıttı olduğu için böyle hissetmemiz normal sürekli çok mutlu olsak saçma olurdu çokluk kavramını yitirirdik

1|0
    0|0
  • sıkıntılı olaylardan sonra nedensiz yere her şeye gülüyorum garip karşılanıyor ama durduramıyorum

1|0
    0|0
  • ne zaman gülsem artık ne zaman üzülücem diye sorgularım

1|0
    0|0
  • Her çıkışın bir inişi her inişin bir çıkışı vardır hesabı

1|0
    0|0
  • Koca karı söylentisi o ya. Hayatın bize ne zaman ne göstereceğini yaratıcıdan başka kim bilebilir.

1|0
    0|0
  • bir takım uydurmalar bunlar.

1|0
    0|0
  • ağlamak yok gülmek var =))
    DiyorumBen=]]

1|0
    0|0
  • Her mevsimin kendine göre güzelligi var gözyaşı yüzünü temizler yeniden gülmek için

1|0
    0|0
  • Hep uzgun

0|0
    0|0
  • Bugün golda çıktım missfortune duygular değişken ya 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...