Namaz kilan arkadaslarim soruya gelir mi?

Güncellemeler:
@KOZMOZ135240 efendim buyrun yorumunuzu alalim :)

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bizim müslümanların çoğu namazın maneviyatını bilmiyorlar suphaneke elham zammısure yat yatkalkyat yat kal ne okuduğunu ne dediğğini bilmiyor kurandaki namaz bu değil namaz allahın huzuruna durmaktır onunla sohbet etmekkonuşmaktır nazamda içinden gelidği gibi niyazda bulunursun allahı över ondan yardım dilersin haram yeee yalan söyle zakt verme fakire yardım etme kalp kır hooop ezan okunduhayci camiye namaza ulen böyle namazmıolur kimi kandırıyorsunuz birde kaza namazıçıkardılar ohh ne ala namazın önüne koydular dört rekat sünnet arkasınada reak sünnet sonrada vitir namazı yat yat kalk yat yat kalk kuranın mealini okuyun öğrenin namazı dinin direği namaz değildir inançtır inanmaktır allahı anmak onu sevmektir kuranda salat denir hemen sonrada zekat denir hangi müsliman yapmakta acaba yüzde doksan müslüman bir ülkede bu kadar fakir fuhuş hırsızlık olurmu beee nerde müslümanlık yüzde otuzu bence müslüman cuma namazınıbile bilmiyorlar nasıl kılınacağı neden bayanlar cumaya gitmiyor kuranda yasakmı var cumanın anlamı ney onuda bilen yok git kıl tamam ohhhh ne güzel haa birde haram ye yalan söyle soy çal hacca git günahlar affolsun oh ne ala allah bilmiyor sanki lan gidinde dininizi öğren, n dallamalar tarikatlar katılıp şeyhlerin elini eteğini öpmeyin sünnet kurandaki sünnettir sünnet namazı var mı kuranda kaza namazı vitir bayram namazı var mı bakın mevlüt var mı ölüye kuran okumak var mı yasin suresini okuyun eline almış bir zikir matik 200 defa okursan cennetliksin yok yaaaa 100 defa okursan bütün günahlar affolur allahallah nerde bu pazarlık olayı ben görmedim bakın kurana mezhepcilik var mı peygamberimiz kaza namazı kılmışmı sünneti camide kılmışmı okuyun len okuyun araştırın ne diyor kuran kazandığının fazlasını paylaş diyor hani nerde kapalı bayanların altında son model arabalar villalar gerçi kapalılarda iyice zıvanadan çıktıda daracık badi kot altında topuklu göğüsle abs gibi belli göt geriden takip etmekte bumu kapanmak açık kapalı önce kalbin temiz olacak

0|0
    0|0
  • Hep kılasım var ama bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki de zaman zaman daima nankordur bunu unutma ne kdar zamanını iyi degerlendirirsen o kdar amelin daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Ben kılmıyorum ama hep aklımda hep sürekli

0|0
    0|0
  • Namaz insanı kötülükten korur. Elbette hakkını
    Vererek kılınırss

0|0
    0|0
  • Bence kıyaslanamayacak kadar önemli iki konu. O yüzden her ikisine de çok önem vermek gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah biz kullarına 24 saat vermiş. Bu 24 saatin içinde beni 5 kere anın diyor. Herşeyi Unutarak kullarim beni düşünün sadece o vakitler diyor. Ama biz kulları vesveseye takılıp yine de fanı dünyayı düşünür oluyoruz ki keşke tüm iliklerimize kadar hissedebilsek..

0|1
    0|0
    • saçmalama allah beni beş kere anın demiyor ezbere hüküm verme beni her vakit anın diyor yerken içerken koşarken seyahateyken her an her yerde böyle kulaktan dolma bilgilerle müslümanlık olmaz okuyun okuyun gidipte uydurma hadisleri okumayın nihat hatipoğlu cübbeligibi din tacirleirnden değil kurandan okyun 600 milyon maaş alan aylık 50 milyon kazan müslüman dağıtmıyorsa bunlardan fazlasını hepsi sahtekardır lafa bak 24 saat içinde beni beş kez anın nerden okudun bunu kız allah allah

• @Biradam06 her zaman anmaliyiz ben tersini demedim ki sadece güne 5 sefer herseyi Unutarak bana gelin diyo. Kendimi yanlış ifade ettim, yanlış anlaşılmak istemem. Rabbimizi tabiki her daim anmak zorundayız bu bizim kulluk görevimiz, aynı namaz gibi o da bizim kulluk görevimiz.

• Ruhu zamana adapte edebilmek. Birdahaki vakte kalmadan ölebiliriz. Okunduğu anda kılmak en doğrusu bence.

0|0
    0|0
  • Ruh elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...