Bugün de ölmedik Ankara . Rahat uyuyabilir miyiz bu gece?

İlk defa bu kadar huzursuz hissediyorum kendimi. Ölmekten değil de tarifi olmayan bir duygudan korkuyorum. Acının tarifi yok, panzehri yok😕 artık huzur içinde evimizde oturup, işimize gidip gelebilir miyiz yahut sokaklarda caddelerde durakta oturup otobüs bekleyebilir miyiz korkmadan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla ne yalan söyleyim duraklarda beklemiyorum artık ben, insan aynı senin dediğin gibi duygudan korkuyor ölümden korkmuyor, nasıl ölceğini bilmiyosun :S önceden sıhhiye köprü altından biniyodum şimdi orayıda kullanmıyorum çok kalabalık çünkü. bu sene çok yaşamayız gibi ya :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ecel işte ya bombayla ya balon la

0|0
    0|0
    • Bugün gördüğün insanı yarın göremiyorsun. Bunun psikolojisi çok kötü.

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla ben hiç takmıyorum. Dünyadan habersiz olmamakla beraber Çok haber izlememek lazım. Haberler hep ölümün ve acının sesidir

0|0
    0|0
  • Uyuyun

0|0
    0|0
  • Tabikide zor bir psikoloji lakin hayat devam ediyor. sürekli bu korkuyla yaşarsak ızdırap çekeriz. sürekli bomba patlayacak değil yani.

0|0
    0|0
  • Rhat oll l an bsy plmaz

0|0
    0|0
  • ankarada olmaz artık patlama rahat ol. ben mesela rahatlıkla dışarı çıkabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Evet iyi uykular.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim değil onların korkması gerek mertçe savaşmıyorlar ki hainler. Savunmasız halka yöneliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...