Bu bizim turk milletindeki?

evlen baskisi ne boyle yaa hic tanimadigin ile evlendirmek istiyorlar

0|0

En İyi Kız Görüşü

• eskiden oyleydi ondan, bosver takma bana bile diyorlar ben 19 yasindayim ve okuyorum var mı biri falan diye soruyorlar bitince evlenirsin blabla😄 geri kafali insanlardan uzak dur seni kanser ederler

0|1
    0|0
    • ben 26 yim ama

• olsun benim kuzenlerim senden buyuk onlarda bekar, evlenmek istemiyorsan evlenme, sonra o evliligin kahrini sen cekiceksin millet degil, istedigin zaman evlen

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ya lise sondayım daha bitmedi okul, sıkıştırıyolar hayırdır ya. "Karşıda ki kız beni seviyomuş, babası müteahhitmiş, git kızla konuş, sevgili olun" şu evde duyduğum lafları duysan kafayı yersin. Arada bir de gelip şu köşeye bina dikmişler felan diyo annem asdgas bana ne ya

0|0
    0|0
    • evlenecek misin

• ozgurluk derken ne gibi ozgurlugun oluyor mesela

• Abi rahatım işte istediğimi istediğim zaman yapıyorum, kısıtlama yok, arkadaşlarla akşam dışarı çıkabiliriz felan :D ben sevgili yapmaya bile zor dayanıyorum, eski sevgilim ağzımı yüzümü s*kecekti az kalsın habersiz dışarı çıktım diye.

Kızlar Ne Diyor 3

• En güzeli görücü usulü evlenmek. Aklı var, hanım hanimcik bir kız çıkarsa bence düşün :))

0|0
    0|0
  • Teyzeler var bide benim bir oğlum var senin yaşında işi gücü bar sağlı yerinde diyipte ayarlamaya çalışan :-D

0|0
    0|0
  • elektrik almaliyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...