Nasıl bir çocuğunuz olsun isterdiniz?

Çocuğunuzda ne tür özellikler olmalı?
Fiziksel ve kişisel olarak?
İdeal çocuk nedir? kimdir?
O komşu çocuğu kim😂

1|1
12|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Tıpkı babası gibi adaletli olsun, haksızlık yapmasın, yapılan haksızlıklara mani olsun, düzeni sağlasın, sonu ölüm bile olsa dimdik ayakta doğruları savunsun.

1|0
    0|0
  • valla beklediğimden daha iyi oldu :)

1|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama anne babalar için ideal çocuk
    elalemin cocugudur. kendi cocukları asla ideal değidir.
    "bak elalemin oglu bilmem ne yapmış" repliğini duymayan yoktur

1|0
    0|0
  • Uslu akıllı

1|0
    0|0
  • Sarısın mavi gozlu

1|0
    0|0
  • kendisini beğenmiş olamayacak ve meraklı olacak... ha bide büyüdükçe imanla gelen bir cesareti olacak istediğim bu.. en önemlisi baş kaldıracak.. hayır diyebilecek..

1|0
    0|0
  • Ben gibi çapkın olsun

1|0
    0|0
  • sağlıklı ve hayırlısı olsun başka bişey istemem rabbimden

1|0
    0|0
  • Saglıklı olsunda gersi bos

1|0
    0|0
  • sağlıklı eli ayağı düzgün olsun yeter

1|0
    0|0
  • Dininde kapalı edepli ağır başlı kızlarım olsun isterim.

1|0
    0|0
  • Mutlu. Özgür. sağlıklı

0|0
    0|0
  • Ben joker hakkımı kullanıp Komşu çocuğunu evlatlık alsam? :)

0|1
    0|0
  • Dunyadaki Tüm kürtleri Sevmesin intikam dolu olsun yeter onlara. Cocugumu boyle yetistirecem.

0|0
    0|0
  • O komşunun çocuğu kötü yolda anne ama yinede sen bilirsin yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkek kız fark etmez kendisi olmalı. Özgür ve inatçı olmalı. Benimle gerekirse savaşsın fikirleri için. Ben inatçıyım hazırım bu savaşa. Efendi, hanım, adil, ve önemlisi iyi bir insan olmalı :). Hümanist. Yardım sever olmalı. Ve ondan hiç bir beklendim olmaz. Ne para ne pul. Sadece beni unutmasın beni arasın sorsun. Tek istediğim bu.

2|1
    0|0
  • beni ilgilendiren şey kocaman yüreği, o koca yüreği taşıdığı küçücük bedeni değil. bu yüzden bir fiziksel özellik belirleyemem, belirlemem. fiziksel özellikleri onu ilgilendirir. kendisine koyduğu sınırlamalar haricinde kimsenin özgürlüğünü kısıtlamasına izin vermeyip özgürlük peşinde koşmalı. kafasına koyduğu şeyi ne pahasına olursa olsun, büyük kararlılık, güç, özgüven ve istekle yapabilmeli. kocaman bir sevgi, saygı hazinesine sahip olmalı.. daha fazlası olacak, şimdiden hissediyorum :)

1|1
    0|0
  • Fiziksel önemli deyil ama kumral zayıfa yakın biraz uzun boylu olsa daha iyi olur kişilik özellikleri @Scre4m @BeyazzPudraSekeri bunlara benzesin

2|0
    0|0
    • Karakteri benden daha iyi olabilir. 4-4lük degilim tabuki 😉

• @BeyazzPudraSekeri yaaa ben onu kötü niyetle demiyomki yakında geri gelecek sonuçta hatta gelmeye başladı diyon ben başka uyuzluk yapıyom kızlara erkek ismi takıyom erkeklere kız ismi takıyom ya da erkeklere güzelsin diyom kızlara yakışıklısın diyom öyle işte bir ara @Scre4m ye çok çektirdim bu konuda hiç sesi çıkmadı bende alıngan biri sayılmam şaka kaldırabilirim sesimi cıkarmam ama hergun hergun derse yeter artık derim :D

• Evet gelmeye başladı ama hâlâ yok. Neyse o konulara girmeyelim şimdi :).

• Bana benzesin yeter

1|0
    0|0
  • Ismarlama bebek olmaz ama bir oglusum olursa esime benzesin, 💚 baksin 😊 karekter olarak ikimizin karisimi olsun😊

1|0
    0|0
  • kıvırcık olsun hatta bonus :d

1|0
    0|0
  • Aglamasın baska da bısey ıstemıyorum 😃

1|0
    0|0
  • Sağlıklı olsun da ben onu ideal çocuk yaparım :D

1|0
    0|0
  • Bana benzesin yeter 😊

1|0
    0|0
  • Sağlikli ahlaklı iyi biri olduktan sonra fiziksel nasil olduğunun pek bir önemi yok :)

1|0
    0|0
  • Insan olsun

1|0
    0|0
  • ilk önce kadınlara nasıl davranılması gerektiğini öğreticem insallah:)
    centilmen olmayı ama yerı gelınce sahıplenıcı olmasını öğreticem

Atatürkümüzü öğreticem
    yeri geldiğinde dua öğreticem
    insallah

1|0
    0|0
Yükleniyor...