Bu sorum hem erkeklere hem kızlara eğlenceli ve işimize yarar şeyler çıkar umarım :D?

Cafede bir kızla/erkekle bakışıyorsunuz hoşunuza gidiyor nasıl muhabbet kurarsınız. Veya bakıştığınız kişiye hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz. Benimki çok klasik ama denediklerimde işe yaradı takıldığım cafenin üstünde gittiğim spor salonu var seni sanki orda gördüm orayamı gidiyorsun diyorum öyle başlıyorum :D

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Masaya yakınsam, içtiğinin/yediğinin aynısını sipariş veririm. Ama bu yandanda bir şekilde dikkat çekmeye çalışırım, garsona hop mop veya yüksek sesli telefon görüşmeleri. Yerken veya içerken yarıda bırakır tabi yine dikkat çekerek garsona kötü olduğunu söyleyerek "Afedersiniz hanfendi sizdemi aynısını yiyorsunuz/içiyorsunuz" sorusunla bir başlar konu. evet veya hayır demesi önemli değil orda bir susulur nasıl olduğunu öğrendikten sonra, "Pardon (atıyorum şu üni veya şu sokakta okuyor/oturuyorsunuz görmüşlüğüm var) diyerekten konu devam ediyor, güzel devam ediyor aslında 2 kere işime yaramıştı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...