Sınıf Arkadaşımı Okuldan Nasıl Attırabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar şimdi benim sorunum şu. Sınıfımda cidden kendini bilmez bir insan var. Bu sene sınıfa yeni geldi -ki keşke gelmeseydi- işte klasik ergen hareketleri; sigara içiyo, millete kafa tutuyo, hocalara ve öğrencilere bir sürü saygısızlık ve terbiyesiz davranışlar sergiliyo vb. Ve geldiği ilk haftalardan beri bir çok kez disipline gitti. Hocalar falan her derste uyarmaktan bıktılar artık. Onun yüzünden hangi sınıfta olduğumuzu söylesek sanki en tembel öğrenciymişiz gibi bakılıyor. Herkese istediğini yapıyor ama kimse bana karışamaz keserim, döverim diye küfürlü bir şekilde karşılık veriyor. Sınıftaki diğer ögrencilerse onun peşinde kuyrukmuşçasına davranıp onu koruyolar-ki o olmadığı zamanda arkasından demedikleri kalmıyor-. İdarede her seferinde bak bir daha bişey yaparsan atılırsın diyerek gözünü korkutuyolar ama yaptıkları hic bir şey yok. Benimlede uğraştı her ne kadar ona adam akılli düzgünce bir şeyleri anlatmış olmsam da yine aynı. Şimdi çok yazdım biliyorum evet ama BEN BU ÇOÇUKLA NE YAPABİLİRİM? ONU NASIL ATTIRABİLİM YA DA DİSİPLİN CEZASI ALMASINI SAĞLAYABİLİRİM?
Sınıf Arkadaşımı Okuldan Nasıl Attırabilirim?
5 Cevap