Sürekli kendimi aşağılamam sakıncalı mı?

Toplum icinde surekli kendimi asagilayan biriyim ve bu insanlara itici geliyormus ve gina getiriyormus. Kendimi asagilamam insanlarin da beni asagilamasina neden olur mu mesela surekli cirkinim demem insanlarin da bana cirkin demesine neden olur mu guzel olsam bile. Yani ezilmeme neden olan sey bu mu sizce?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Derdin neki öyle kendini kötülüyorsun kötülüyorsun anlamış değilim 😐

0|0
    0|0
    • Özgüven sorunum var ciddi anlamda cocukken yasadigim alay etme dislanma olaylarindan herhalde

• Allah yardımcın olsun bayan o zaman
      İyi geceler..

En İyi Kız Görüşü

• işte o bennnn
    kendı kendımı bitirıyorum kemırıyorum
    sonumu ıyı görmuyorum bu gidişle:(

0|0
    0|0
    • Bosver taktigina degmez ben de kurtulamiyorum takintili dusuncelerimden ama engel olmaya calisiyorum benden daha kiymetli değil cunku sen de takma hicbir sey senden kiymetli değil cunku

• Ailenden gormemis olabilirsin ama sevgi her yerde herkeste sevgi bulabilirsin.

• evet haklıısn:)

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanların ne dediğini umursama kimse seni senden daha çok düşünmez hatta bu hallerinle onları mutlu bile edersin. Onun için ilk önce kendini kabullen daha sonra onların hiçbirinin senden daha değerli olmadığını :)

0|0
    0|0
  • Sakıncalı

0|0
    0|0
  • kendini aşşağlama huyundan vazgeç

0|0
    0|0
  • Evet ne yazık ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine söyledigin şeyleri, insanların sana ciddi anlamda söyledigini düşün bu seni rahatsız etmez mi? Yapma kendine bunu bence, kendine güven.

0|0
    0|0
  • Tabiki. Güçlü ol. Yenik düşersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...