Bugün onca KAN sorun varken RTE kızının nişanını yapmasını nasıl yorumluyorsunuz?

Evet arkadaşlar bombalar patlıyor zamanı mıydı çok mu acildi hergün askerlerin cansız bedenleri annelerin kucaklarina gelirken halk bombalarla öldürülürken ve herkes evine tıkanmış iken çok mu dertti?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• umurlarında değiliz çünkü zaten bunların olacaklarını biliyolardı ve göz yumdular başkanlık sistemini kabul ettirmek için göz korkutuyo

0|0
    0|0
    • O başkanlık olduğu surece asla destek vermeyeceğim gerçekten ülkenin bir numaralı sorunu olsaydı kalkıp destek için bedava çalışır halka anlatırdım. Ama RTE nim asla başkam olması için izin vermeyeceğim çevreden tek bir evet oy çıkmaz

• insan canı bu kadar kolay kayıp gitmesin buna bile razıyım artık

• Sorun çözüm meclis maalsef ama işid bombalarına çözüm yok. Putin 2011 de TC iside silah gönderiyor o silahlar 3 yıl sonra bomba olarak dönecektir dedi. Oldu da öyle

En İyi Erkek Görüşü

• @şiwano memleket Van mı

0|0
    0|0
    • Van kedisini gören van mi diye soruyor. Yok kardeş İstanbul doğma büyüme aslen erzurum
      Kedileri severim bide bu kedi renk olarak hoşuma gidince profil resmi yaptım
      S

• Kardeşim ben Vanlı olduğum için sordum.

• Yok vanı bilirim severim vani güzel bir şehir bir mekan. Gölü tarihi kültürü ile 10 numara

Kızlar Ne Diyor 1

• Ulan adamın kızıyla karısıyla derdiniz ne sizin. Ülkede ne zaman acı yaşanmıyor. Acı hep var. Az mantıklı konuşun. Bu yazdığın ve ikibayram arasında düğün yapmak uygunmudur sorusu eşdeğer. İki bayram arası olmayan gün yok.

0|0
    0|0
    • Sen ülkenin başısın yaptığın herşey aynı gün medyada insanda az vicdan olurda yas tutar

• Bardağın boş tarafından bakıyorsunuz. Biz kimseye körü körüne inanmıyoruz. Ondan daha iyi alternatifin varsa buyur iktidara geçir, oy senin. Tartışmaya lüzum yok fikrimiz değişecke gibi durmuyor. İyi kqşamla

• Fikrin yıkıma kana islama zarar veren duruma çalışıyor. Eski AKP eski durum yok tek adam tek durum tek zihniyet Tek düşünce yok.. O eski Arınç gül sergin dönemleri vs bitti. Ülkede bir boşbakan olmuş bide prof ama yok yanı dusunce farklı yerden olunca o akılda çalışmıyor bardağın dolu tarafı eskilerde 2013 lerde kaldı gitti

Erkekler Ne Diyor 3

• doğal hakkı.

Kimi olur

S
    Kimi doğar

Kimi buyur

Karşı taraf bir önce bitirmek isteyebilir
    Çocuğun babası ölmeden önce çocuğu Mürüvvetini görmek istemistir. Nisan Mevlütlu olacak davul zurna calinacak mi demişler

Hesap sormak kimsenin haddine dusmez. Insanlar istediğini yapar

1|0
    0|0
    • Olaylardan sorumlu o olmasaydı neyse diyecem ama 14 yıldır onun denetimi ile yürütülüyor bu ülkede 550 vekilin imzası ile herşey bitiyor herşey sorun oluyor. 3 yıl boyunca tek şehit haberi gelmedi şimdi neden günde 3-4 tane geliyor. Meclis koltuk hesabı kan ile yapıyor bunuda başarıyor...

• HDP herhalde senin gözünde temiz müreffeh veren bir parti sanırım.

Halk veriyor oyu
      Iradeyi veriyor

Halk memnun demek ki

• Hangi parti olursa olsun şu an hepsi suçlu benim gözümde
      Beşiktaşlıyim partici değil

• RTE yandaşları yine konuşmuş. haha. o anca kendi çapında eğleniyo adam napsın başka. halk beni seçti ben de istediğimi yaparım diyo.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle gidiyor ama benim kızdığım olay halk neden oy verdi değil saygı duyarim onların şahsi fikri ama savunma ya eleştir kardeş sana oy verdim nedir bu hal kalk tepki göster ya. Ya futbol takımı tutuyoruz neden pas atmadi ona neden böyle yapmadı diye bin eleştiri yapıyoruz ama bu maç değil ki can herşey. Eleştirmek zor değil akıl fikir dusunve yeteneği verilmiş insana

• kardeş halk anca konuşur mitingler düzenler ama seçim günü gelince yine ona oy verirler bu böyle.

• Demekki ateş düştüğüvyeri yakıyormuş Önceleri Bu adamı Allah var severdim ama her geçen gün biraz biraz soğuyorum buda soğuma sebeplerimden biri oldu

0|0
    0|0
    • 6 yıl önce dua ederdik. Çözüm süreci ile bak dedim ülke de tek şehit haberi gelmedi helal olsun dedim sorunlar çözülüyor dedim ama nedense bir anket sonucu ile iktidar lık elden gidiyor hesabı herşeyi bitirdi. Dolmabahçeden sonra herşey bitti. Bu ülkede kan ile siyaset yapılıyor demekki. Sonuç olarak buraya geldik

Yükleniyor...