George Carlin'in çocuklar ve ebeveynler hakkında zamanında söylemiş olduğu şeyler sizce doğru mu?

Bu adamı bilen bilir, ekol bir adamdır, düşünceleri, yaptığı stand-up şovları, eleştirileriyle muazzam bir adamdır.

Bu videoda da günümüzde iyice moda olmuş olan profesyonel ebeveynlik hastalığını yerden yere vurmuş, ne diyorsunuz? Baştan sona izleyin.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yarıda kapattım.
    doğa en iyisini bilir ve doğada her canlı yavrusunu korur (kendini yavrusuna yem eden örümcekten, aslanlara saldıran buffaloya kadar) dolayısıyla imkanlar dahilinde çocuğu korumak lazım.
    aksini iddia ediyorsa kendi bir denesin korumasız dünyada yaşamayı.
    fakat eleştirisinde çok haklı, her şeye kask, aşırı korumacılık çocukları daha zayıf hale getiriyor.
    kısaca ana fikri doğru ama izahında abartılar var

0|0
    0|0
    • Adam mizah programı yapıyor, kendisinin bir keresinde özgürlükler hakkında konuşurken 'Hak denen şeyin öyle tanımı yapılamaz, ya herşeye hakkın vardır, ya da hiçbirşeye hakkın yokturi Mesela ben canımın istediği herşeyi yapabileceğime inanıyorum, ama sevmediğiniz bir iş yaparsam beni vurmaya hakkınız var' gibi abuk bir cümle kurmuşluğu var.

Biraz agresif davranıyor ki temeldeki sorunlar çok belirginleşsin. Yoksa o program bir seminere dönüşür.

• ben demokrasiyi mi abd yi mi ne eleştirirken denk gelmiştim ilk kez

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet doğru, bunu izlemiştim George Carlin'i de severim.

0|0
    0|0
  • Cok dogru demis. Bilmiyordum ben bunu.

0|0
    0|0
  • Bence doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...