Siz olsaydınız ne yapardınız?

Yolda yabancı, otuz küsür yaşlarında bir bayanla sohbete dalsanız ve size Budist bir ailede büyüdüğünü, ebeveynleri boşanma kararı aldığı yıllarda depresyona girip incile yöneldiğini ve şuanda Hristiyan olduğunu, sizin de Hristiyanlığa bir şans verip vermeyeceğinizi sorsa, size e-mailini verse dininizden şüphesiz ve bahsi geçen üç dini inanç hakkında da derin fikirler sahibiyseniz o kadınla iletişime geçer misiniz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmam bisey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir. Hepsi palavra :) benim de karsima iki kez iki kadin cikmisti (ama benim ayni kisi oldugumu bilmediler), 3 din hakkinda malumat falan veriyolar ama museviliye cekmeye calisiyolar. Misyoner onlar, aldanmayin. Basiniz derde girer

0|0
    0|0
    • Biliyorum misyoner olduklarını, Asyalı'ydı zaten Vatikan'ın ele geçirdiği topraklardan :) Curia zihniyetinde olduğu fazlaca belliydi ama bunu fark ettiğimi ona belli etmedim, ben de ona kendi dinimi tanıtmak istiyorum sadece. Hepsi piyon çünkü, gerçekten de İslam'a yönelebilirler

• Neler yaşadın tam olarak anlatabilir misin

• İste soyledigimden fazla bir sey yok. Geveleyip durdular, arkadasim geldigi icin ayrildim zaten

Erkekler Ne Diyor 9

• o kız sensin değil mi :) encrypted-tbn3.gstatic.com/images

0|0
    0|0
    • Hayır değilim, buradan da tüm samimiyetimle Papa John Paul'u kınıyorum 🙏

• kalp temiz olsa neden yetmez

• Görüş belirtmedim ve belirtmeyi de düşünmüyorum, yalnızca İncil'i saptırarak Heretikler'i savunması bırak Papalığı, çiftçi bir Katolik'e bile yakışmaz

• Hayır herkesin kararina saygı duyarım ama insan kendi yolunu kendisi belirlemelidir zaten kötü bir din olsaydı islam hristiyanlikdan çok islama geçmezlerdi.

0|0
    0|0
  • Herkese bir şans verilmeli bence :)

0|0
    0|0
  • Ben böyle biseyi bir kaç yerde daha dyymstm.

0|0
    0|0
  • Hristiyanlarla hristiyanlığı yeterince konuşmuşluğum var. Gerek duymazdım. Teşekkür ederdim.

0|0
    0|0
  • Altından bir Network Marketing zinciri çıkmasında. :D

0|0
    0|0
  • Ben gecmış olsam kesın dınını değiştırır kafası karışa bılır

0|0
    0|0
  • o kadınla din konusunda iletişime geçmezdim çüünkü son din islam

0|0
    0|0
  • Ne oldu, misyonere mi denk geldin?

0|0
    0|0
    • ta kendisi

• Ne o haçı boynuma takarım, ne de temsil ettikleri o gülü elime alır barış nidaları atarım. Hepsinin ne halt olduğunu iyi biliyorum, iki üç Cizvitli özentisine kanacak değilim.

• O zaman sorun yok, bu dünyada her dinin misyonerleri var ve misyonlarını tamamlamaya çalışıyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Noi. 😡 banne unun fusuncesinden derim. U kadar arastırmıs yanlıs ulanı bulmus diye dusunurum. Bence ne kadar etkileyici bir suhbeti ulursa ulsun yazma. Cunku beynini yıkamaya calısmıs. Pis 😒

0|0
    0|0
  • rusyadanmisini bulgaristandanmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...