Arkadaşlarımın ilişkilerini kıskanır oldum eskiden böyle değildim napıyım?

Kıskanç bir insan değilim normal de ama son zamanlarda ev arkadaşlrmn ilişkilerini kıskanır oldum hatta onlara karşı biraz nefret bile oluştu rahatsızm bu durumdan ama elimde değil ya offf onlara artık eskisi gibi sıcak davranamıyorum
benim hiç sevgilim olmadı bul demeyin bn arayamam oyle yok normal erkek arkadaşım da yok sadece kız ortamm var

Güncellemeler:
ghhjkkhv
Güncell

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıskançlık işte onların yaşadığı duyguları yaşamadığın içindir. e tabi birde kadınsal dürtüler ve istekler var. belkide kadınlardan hoşlanıyorsun dur hiç düşündünmü hiç sevgilinde olmamış.

0|0
    0|0
    • Yok kadın vücudundan iğrenrm erkklrdn hoşlnrm

• o zaman harekete geçmen lazım. bulunduğun ortamlarda erkeler seninle ilgilenmiyor mu? ya da sen etrafına duvar filan mı ördün

• Bunu onlara şöyle bence aynı şeyi yaşadım zor bir durumdur dalgaya vurman lazım

0|0
    0|0
    • Ne diyebilirim ki

• Diyemem ki

• Bak hanı derlerya en tehlikeli insan konuşmayandir konusandan korkma derler tamda anlatılmak istenen budur eğer onlara gecirdigin bu zor zamanı anlatmazsan hem onları hemde kendini zor durumda bırakabilir arkadaşlarını bencillik le suclayabilir ayrıca kendinin değersiz biri olduğunu dusunebikirsin unutma herkes neyaparsa kendine yapar arkadaşların iyide olsa kötüde olsa kendi değerinden bisey kaybettirmez bu sana kendine de arkadaşlarına da doğruyu soyle ne kendini ne onları kandirma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...