Yarın nevruz, ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar yarın nevruz bayramı. Normalde kutlama yapılmasına karşı değilim ama ard arda bu kadar saldırı olmuşken, bu kadar insan ölmüşken halay çekilmesini doğru bulmuyorum açıkçası. Bu sadece nevruz değil Cumhuriyet bayramı ya da 23 Nisan dahi olsa kutlama olmamalı bence. Ölen insanlara büyük saygısızlık olur. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yarin nevruz kutlamalarina izin verilirse net diyorum ulke elden gitmisdir. Biz bile boyle olay oldugunda dedigin gibi Cumhuriyet Bayrami 19 Mayis i kutlamiyoruz acimizdan dolayi. Yarin bu kisiler acilarmiza basarsa iste ozaman bu ulke elden gittiginin habercisidir.

1|1
    0|0
    • Haberleri izliyorum şimdi de bazı iller izin vermiş bazıları vermemiş. Sanırım belediyelerle alakalı bir durum.

• guneydogu daki belediyeler izin vermisdir zaten nedense orda bombalar patlamiyor artik. İstanbul Ankara gibi buyuk illerde izin verilecegini hic sanmiyorum.

• Yok canım İstanbul ankarada güvenlik hat safhada.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Yabanilere gün doğdu

1|0
    0|0
  • Newruz sadece laylaylom bahar bayramı değil;zalim krala tepkidir. adalet talebidir, ozgurlüktür. Bunu göremeyen, eğlence ve slogan arası birşey sanar..

1|1
    0|0
  • Düşüncelerine katılıyorum

1|0
    0|0
  • Kalleş sürüleri bu durumu fırsat olarak kullanmaya çalışabilir...

1|0
    0|0
  • tek kelime "SAÇMA"

1|0
    0|0
  • kutlama yapmak zaten saygısızlık birde olaylar çıkacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bku yedk bakalım eve dönebileceizmi

1|1
    0|0