Baglanmak cokmu kotu 😔?

Konustugum birine cok cabuk baglanıyorum. Hoslanma olarak degil ya da sevmek anlamındada degil. Hani sadece deger vermek anlamında. Ama hep gidiyorlar 😔 ya da soguk davranıyorlar. Cok cabuk baglanmak istemiyorum kimseye bunun cozumu yokmudur 😭

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çözümü sana baglanana baglanacaksin zamaninda bende cok dustum bu hataya o yuzden bana kim baglaniyorsa bende ona baglaniyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı ve gidince çok kötü oluyorum alışkanlık yapıyorum anında çözüm bulursan bana da söyle?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Baglama. büyüsü

1|0
    0|0
  • Bağlanma değil de onun asıl açıklaması alışkanlık yapma olabilir

0|0
    0|0
  • Aynı durumdan muzdaribiz :)

0|0
    0|0
  • senin işinde zorbe allah kolaylık verisin

0|0
    0|0
  • Emin olduğun kişilerle arkadaşlık kur

0|0
    0|0
    • Ama biri yazar yazmaz tanımadan emin olamazsın ki iste ben o tanıma suresince iyi biri ise direk baglanıyorum

• İşin zor

• Kotu bir durum

0|0
    0|0
  • Bu benim de en buyuk sorunum. Deger veriyorum onemsiyorum ama hep gidiyolar

0|0
    0|0
  • o durum bendede varda işte bağlanmak kadar kötü birşey yok off off yıldım valla hayattan yaşamaktan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet

0|0
    0|0
  • Bnde bundan yıllar once oyleydım sonra hayatıma bırı gırdı 4 yılımı aldı ıt gıbı sevdım sevıyorum sımdıde kımseye baglanamıym

0|0
    0|0
  • maalesef canımmm :( bende öyleyimmmmm :(

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
  • Bende de tam tersi kimseye bağlanamıyorum :/

0|0
    0|0
  • Maalesef yok şey oluyomu en ufak şeyde bile etkileniyomusun

0|0
    0|0
    • Biri benle iyi niyetli konusunca bende iyi biri diye deger veriyorum direk 😔

• Yok deger verme arkadas dost hersey anlamında yani

• Hmm kötü niyetli olabileceğini de göz önünde bulundur

• Çok kötü tabi ne bekliyordun

0|0
    0|0
  • Tecrübeyle sabittir. Bundan önceki iki yıl boyunca faceden daha burayı ozaman bilmiyordum neyse bir kaç kişiyle konuştum ve hemen sevgililik beklentisi içersine girme günlerce mesaj beklediğimi ama o kişinin atmadığını bilirim. Bende senden daha beterdim belki ama hep hüsrana uğrayan ben oldum. Hatta evime getirip annee bile tanıştırdım ama o aylar sonra yeni birisini buldu. Ondan kendine yazık günah etme. Emin ol değmiyor, yine üzülen, yıkılan sen olursun

0|0
    0|0
  • Aynı ben ya aynı sorunları bende yaşıyorum 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...