Bugün İstanbul'da kimse dışarı çıkmadı kaldırımlar boş yollar boş❕ sizin şehit mahalle bugün nasıldı?

Hangi ilde yaşıyorsunuz nasıldı herkes evinde miydi sizin annenizde ailenizde aman dışarı yasak her yerde bomba var diyor mu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Evdeydk bgnn

0|1
    0|0
    • Evde yazık mi diyelim hangi şehir?

• Valla caddede oturmuorm cok tenhaydi ama arkadasm ole soledi

• Ülkeyi KAN götürürken RTE nin dershanelerden bahsetmesi sonuna kadar mücadele etmesi saçma değil mi?
      Bu soruyu soracaktım soru hakkim bitti :)

En İyi Erkek Görüşü

• sabah yürüyüş yaptım o kadar

0|1
    0|0
    • İstanbul da mi?

• metrobüsler bomboş sayılır

• Kimler çıkar ki artık otomatik alarm gibi 3-5 günde bir olacak işte. Öyle görünüyor bu gidişle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizim buralar hep kışla deli gibi kar yağdı hafta sonu diye kimse dışarı çıkmamıştır ya da çıkmıştır ne bileyim. İyi oluyor böyle ekonomi az daha boka* sarsın o zaman görürüm ben güzel ülkemi <3

0|1
    0|0
  • Ankara ... Burası da boş burasıda sessiz...

0|1
    0|0
    • Ankara ...
      İlk patlamada ses çıkmadi çoğu kişi oh oldu dediler. İkinci patlama da insanlar askeriye dedi. 3 patlamada oh diyenler vah halimize dediler. Çok değişik bir ülke ölümlerde bile farklı..

• kocaeli de böyle sıkıntı yok şu an lık

0|1
    0|0
  • Kahrolsun pkk kahrolsun onlara firsat ve destek verenler

0|0
    0|0
    • PKK ne alaka?
      PKK sadece askeri çatışma ile meşgul hep öyle oldu. İşid iki kere Ankara iki defa İstanbul patlama yaptı. Unutmayın bunlari

• Benim burada tartışma yaptığım konu canli bambalar. PKK 30 yıldır var ve hiç bir sivil için sorun olmadan dışarı çıkabiliyordu. Biz gençlerim askere gitmesi ile şehit haberi gelir mi gelmez mi tek sorun buydu bugün ise RTE kızının nişanını yapmış sarayda. Ülke kan gölüne döndü onun derdi başka. Maç bile iptal oldu kan akacak diye. iside yardım ettiğinin gazeteciler cemaat vs yayın yapınca kanıtlandi suriyeye giden MİT tirlari ile. Ancak şu an o giden silahlar hepsi tek tek bize geri döndü. Güzelim ülke oldu işid.

• Uykusunda ensesinden vurulan , çarşı iznine çıkan askeri vuran , izindeyken atm den para çeken askeri vuran , hamile eşiyle alış veriş yapan da mi isid ti? Hala pkk ya kahrolsun diyemiyorsun yazık

Yükleniyor...