Yoruldum artık ailem çok cahil?

Ben sayısal mezunuyum. Derslerimizin çok zor olmasından dolayı bazı derslerim zayıf gelebiliyordu. Annem babam bu yüzden bana ger*zekalı muamelesi yaptılar, bir keresinde 11. snıftayken kimyadan zor bir sınava girdik, ben 25 aldım. Babam e-okula kayıtlıydı işte bu notumu görünce yok seni şöyle döverim böyle döverim ben bile 1 saat çalışsam 50 alırım gibisinden konuştu. Sonra veli toplantısı olmuş babam bizim oğlanın derslere kafası basmıyor hoca okuldan alsak mı demiş. Ulan babamsın küfür etmek istemiyorum sayısal lan bu boru mu? Saçlarım döküldü sayısal yüzünden isteyenlere foto atabilirim. Sonra hayırlısıyla ygs ye lys girdik, ben odyoloji istiyordum, gelmedi puanı çok yüksek. Babam, annem zorla tercih yaptırdı biyomühendislik diye bir bölüme ama istemiyorum? 2 ay gittim sonra s*kicem lan artık ben bu bölümü istemiyom dedim İstanbula geri döndüm. Sonra babam vay şöyle ger*zekalısın vay şöyle apt*lsın Gökhan bile makine mühendisliği kazandı sen basit bölümü okuyamadın gibisinden kardeşim bir konuşma yaptı. Cahil insana anlatamazsın ki 390 puanla 300 puan arasındaki farkı. Ben İstanbul'da makine mühendisliği kazanıyordum ama gitmedim. Gökhan Konyada kazandı ama o zeki oldu biz apt*l olduk. Hiç mi acıman yok be adam kafama bak saç kalmadı neden bu kadar insafsızsın?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence onlara kulağını kapatıp kendine bir yol ciz onlar konuşsunlar takmamaya çalış geleceği düşüm sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...