Böyle bir baba cekilmez?

23 yasinda genc bir kizim. Cok iyi bir Annem ve kardesim var. Sorunum Babam Denen sahis. Kucukkugumden beri huzur vermiyo hic birimize surekli azarliyor en ufak biseyde bagiriyo cagiriyo cinnet gecirmeler falan . Su son 4 yildir iyice kudurdu bize yapmadigni birakmadi. Allaha sukur unv bitirmek uzereyim isimde var ama bu Adam bize maddi manevi hic bir destekte bulunmuyor. Yillardir kumar oynar tum kazandigi parasini kumarda sigaraya yer. Ben unv kazandigimda " seni okutucak halim gucum yok" dedi bende hem calistim hem okudum. O yandan bir yana benden para dileniyor anneme etmedigni birakmiyo. Kendisi mafya gibi bir Adam. 4 yil önce bir kavgaya karisiyo ve 2 Adam ölduruyo, bizim haberimiz yok. Kiraci katil bulup ölduruyo neymis biz babasiz kalirmisiz Sokaklara dusermisiz diue. Annem egitimli birisi guzel isi var. Annemi yalanlariyla yillardir borclandirdi Şu an Şu an dunya kadar borc var annemin ustunde. Cinnet gecirmesinden biktim pis terli sigarali kokusundan bize yaptigi hakaretlerddn , milyon kez kandirdigi yalanlariyla. Herseysinden biktim. Bizimle hic vakit gecirmedi hic ortak bir yanimiz olmadi hic bir zaman. Bildigniz hayalet Baba oldu.
annem korkusundan bisey yapamadi. 2 ay ölce kavga ettik cok buyuk, Beyfendi benden para pul istiyo resmen. Baskalarinin cocuklari para veriyomus ben vermiyomusum ona.. Ne orosplugum ne kahpeligim hersey.
Tum bunlara ragmen okudum iyi isim var, anneme kardesimle destek cikiyorum, bize o kavgada yapmadigni birakmadi. 1 ay boyu ayni evin icinde konusmadik. Daha sonra 1bucuk ay öncesi evi terk etti.
Bu arada yurtdisinda yasiyoruz Annane Babanne turkiyede. Simdi turkiyeye gitti yillardir konusmadigmiz bir amcamiz var bizim aramizi yapmaya calisiyo resmen zorluyo yobaz beyinleriyle. Hic birimiz istemiyo onu hic bir sekilde. Bize yillardir pismanim bilmem ne diyip yine yalan söyleyip birakti, borcunu harcini ustumyze atti. En son aralik ayinda zorla para Verdi bizd. Pskolojik sorumu var bu B

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bişey diyemiyorum.. anneni de kız kardeşini de alıp gitsen olur mu ki mesleğini eline alınca

0|0
    0|0
    • Meslegim bitirmeden oldu. Sonbahardan beri hem fulltime calisiyorum hem okuyorum. Gitsek nereye gidicez

• Yok bunca yil katlandik artik geri dönmek istemiyorum bazen panik atak geciriyorum cok daraliyoeum cocuklugumdaki bazi sahneleri atamiyorum kalbim affetmiyo kimse oyuzden en iyi sekilde cözucez insallah. Cok sagol kardesim Allah razi olsun beni dinledigin icin

• Ne demek. Iyi bak kendine.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...