Cinlere karışmış birileri varmı?

Öyle birileri var mı başımda bela var çok büyük anlatmak istiyorum?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Var hatta öteki tarafa gidip geldim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Musallat olmuşlardı çok şükür elhamdülillah kurtuldum. Eğer kurtulmak istiyorsan namazlarını bırakma dualarını esmalarını ihmal etme. Bol bol kuran cevşen oku.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• onlar benle uğraşıyor. Ara sıra aralarında toplanıp insan çağırmaca yapıyorlar. Arkadaş ne hikmettir hep bana denk geliyor. Gidince hep bir ağızdan aaa yine mi sen? diyorlar. Bende ne bekliyodunuz ya Hülya avşar mı gelseydi diyorum. Kahkaha atıyolar. Biri geçen dedi ki hani siz insanlar nasıl dersiniz. Gökten hülya avşar yağsa bize te-co düşer diye,,, o te-co sen oluyosun galiba... muhabbet yaratıklar. Mesela bir gün yine denk geldi çağırdılar gittim oturduk şişe çevirme oynadık. bakalım, haftasonu müsait olursam yine gidecem

2|0
    0|0
  • uğraşmaktan bıktım çok kişi bu olaydan bahsediyor son zamanlarda istediğin zaman yaz iyiyimdir bu konularda.

0|0
    0|0
  • Ne bilmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bir ara vardı ama ben uzaklaştırdım saçma gelebilir ama uğraşmayın derim :)

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşlar yapıyorlardı da bir tanesi kafayı bozdu gerçekten saçma saçma hareketleri olmaya başladı cin suresi falan okuyorlardı arapça cin çagırmak için

0|0
    0|0
  • bana bir kaç kere geldiler gece uyurken.. sonra gündüzleri sıksık tam uyuyacakken gelirlerdi rahatsız ederlerdi.. öyle bir hale geldimki .. Artık uyumaya korkardım. sonra bazı şeyler uygulamaya başladım , onlar da gelmeyi kestiler

0|0
    0|0
  • cinler mi bu saçmalıklara inanıyomusun? saçma

0|0
    0|0
  • Ben cin yedim

0|0
    0|0
  • gel anlat

0|0
    0|0
  • buyur kanka nabıyolar kovalayım seni kurtarım hemen

0|0
    0|0
  • Gecen sene basımda böyle bsy vardı malesef

0|0
    0|0
  • anlat bakalım

0|0
    0|0
    • yav ben böyle sesler fısıltılar duyuyordum gece tuvalete gidiyorum birisi yandaki tuvalete giriyor benimle beraber falan bazı şeyleri de hissetmeye başladım dejavu falan yaşıyorum bir tanıdık var hoca gibi bir şey onlar senle iletişime geçiyor anlamıyosun falan dedi bana saçma geliyor

• mesaj atmak isterdim ama xper yetmiyo

• aynı sorun bendede var

• Dinliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir hocaya git büyük ihtimalle senden bazı malzemeler isteyecek cinlerle iletişime geçip anlaşma yapmak için (malzemeleri vermiyorum alıp deneyen olabilir bir şekilde) hoca sana bir kağıt verip ben şunu dedikten sonra kağıttakileri oku der, olay bitince sana neden musallat olduklarını öğrenmiş olursunuz, daha sonra da anlaşma yapmak icin çağırırsınız ve hoca anlaşma yapar onlarla ve anlaşmayı çiğnemezsen sana musallat olmuş kabile bir daha sana gelmez, bide kabile çok güçlü cinlerden oluşuyosa herhangi bir hoca bunu halledemez, bu konuda usta olan kişilerden yardım alman gerekir

0|0
    0|0
  • Bizler organik varlıklarız onlar inorganik varlıklar. Biz yemekle besleniriz onlar enerjiyle. Ne kadar düşünürsen onları o enerji vermiş olursun. Ve seni bulmasını sağlarsın.. Bu yüzden düşünme ve korkma..

0|0
    0|0
  • Cin olsa duramazsin.

0|0
    0|0
  • Anlat

0|0
    0|0
  • Bir ara anneme olmistu ve annem cok zor gunler gecirmisti

0|0
    0|0
Yükleniyor...