Bu memleketten (Türkiye) adam olur mu?

Bu memleketten (Türkiye) adam olur mu? Türkçülük yapıp rencide olanlar atlamasın gerçek hayat peri masalı değil!!

• Olmaz imkanı olan kaçıp kurtulsun
    9% (1)56% (10)38% (11)Oy Ver
  • Memleketin halinden memnunum sebebi şu...
    18% (2)6% (1)10% (3)Oy Ver
  • Her zaman umut vardır
    73% (8)38% (7)52% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• kaçıp gitmekte çözüm değil de işte bir umut...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Umut olmasa M. Kemal Atatürk kurabilirmiydi bu ülkeyi? Vardır elbet fakat bu is zormu zor, onun gibi birisi gelmeyincede gelmiyor işte.

Herzaman umut vardır fakat bu umudun ortaya cikma olasılığı nekadardir bilmiyorum. Gorunen oki başımızda bu meymenetsiz hala var oldukça işimiz zor. Alin size canlı bombalarla ve teroristlerle dolu yeni Türkiye , gurur duyun ey AKP seçmenleri. Tabi bu önemlimi sizin için? Sırf şeriat gelsin insan hayatı falan önemli değil tabi sizin için ne olursa olsun tabi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bugunlerde geçecek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• imkanı yok

0|0
    0|0
  • Ne umudu ne kaçması?
    Bırak Türkçülüğü dedelerin senin gibi olsaydı şu an hayatta mıydın bir söylesene?
    Kürt Teali Cemiyeti
    Ermeni-Rum cemiyeti gibi ülkenin pislik olduğu zamanlarda bile yılmadık. Topraklar bölündü ama sırtımızdan vurulduk diye! Oysaki asla yenilmedik.
    Şimdi gelip vazgeçmekten söz ediyorsun, bizim arkamızda bir biz yokuz, bizim yerde ve gökte ordularımız var. Beğenmiyorsanız eleştirmeyin ve ülkeden gidin. Hepimiz için daha hayırlı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Ben de eskiden böyle değildim, çakal sürüleri g. tünü devirip yatarken vatansever olmak zor geliyor bana

• AKPli vekiller mecliste otururken sen savaşa gidecek kadar vatan sevdalısıysan Allah amelini kabul eylesin, ben CHPliyim CHPliler bile yönetimde olsa orda otururken gitmem savaşa

• Ülkenin başında Hdp'de olsa savaşa giderim. Hükümet ülkenin varisi değil. Ülke benim ülkem.

• kurtuluş savaşı sırasındada millet emerikanyaya kaçak diyolardı sonra pişman oldular Allah türklerden yana sikıntı yok

0|0
    0|0
  • Umutsuz.

0|0
    0|0
  • Umut var. Hükmedilen toprak büyük ve tek ırk yok. Uğraştırıcı

0|0
    0|0
  • neden olmasın sen başına adam gibi adamları getirirsen adam gibi yaşarsın ;)

0|0
    0|0
    • azınlık olduğum için benim seçimim pek bişey değiştirmiyor, memleketteki seçmen profili incelendiğinde ülkeyi cehaletin ve acziyetin yönettiği her yönden ortaya çıkıyor

• Az kafa patlatmadım bu konuda, herkes fevri davranıyor, Avrupayı inceliyorum siyasetçilerin işi gücü memleketin olumlu yönde ilerlemesi, Türkiyede öyle bişey yok ekonomik kriz mi çıktı hemen terör olayları patlak veriyor sanki talimat alıyorlar, iktidarda teröre karşı dik duruş (!) sergiliyor milliyetçilik duygularından yine bir eli yağda bir eli balda, diyorsanki sen de onlar gibi ol işine gelen olaya bak gelmeyeni salla gitsin, Müslümanım Allaha bile kendimi teslim edemeyecek kadar bağımsızlık sevdalısıyım

• Bu konuya kafa yormadım ama yormam gerekirse diyeceğim o ki insanlar çıkarı için birşeyler yapıyor ve bu amaçları bizi bitiriyor hepsi bu biz bunun önüne geçemeyecek kadar çaresiziz..

• Şöyle her fırsatta bir ayağı dışarıdan olan adamlar işte bunlar

0|0
    0|0
  • Bu memleketten adam olur da, kendi memleketini senin gibi küçük görenlerden adam olmaz. Ortadoğu'nun en güçlü ülkesiyiz yıkmaya çalışıyorlar destek olacağınız yerde kostek oluyorsunuz. Bence eig lik goruş ama senin zoruna gider de onuda vermezsin

0|0
    0|0
    • ortadoğunun en güçlüsü diyorsun, hangi görüşten olursa olsun korkmadan sokakta dolaşamıyor insan, güçlülük buysa zayıf halimizi tarif et birde

• Sen korkuyor olabilirsin. Biz turkler korkmuyoruz..

Yükleniyor...