Türkiye Türk islam devleti olursa ne gibi değişiklikler olur?

Amacım siyaset konularına girmek ve tartışmaya sebep olmak değil sadece bilgi ve fikir edinmek istiyorum teşekkürler :)

Güncellemeler:
Arkadaslar benim sormak istediğim dini yaşayıs ya da yaşam tarzı değildi ekonomik olarak ne gibi kazanımlar olur islam diyince kulaktan dolma bilgiler ile şeriat akla gelmemeli

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriat gelirse nolur demek istemişsin. İyice gerici bir ülke halini alır. Şimdi olduğundan bile beter olur. Osmanlı işte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gayet güzel olurdu. Müslümanım diye ortada gezinen gotu başı açıklar hizaya gelirdi. Tecavüzcüler, hırsızlar, katillere hak ettikleri ceza olan idam verilirdi. Herşey çok daha toplu çok daha güzel çok daha ahlaklı olurdu. Tabi bu benim düşüncem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Guzel olurdu. En azından idam sistemi olurdu. Vatan hainleri, tecavüzcüler, katiller asılırdı. İnsanlar rahat yaşardı. Ama islam devletlerine bakacak olursak hep bir savaş, huzursuzluk içinde

1|0
    0|0
  • Buyuk bir beyin gocu yasanir.

1|0
    0|0
  • şu an resmiyette olmasa bile pratikte türk islam devleti eğer bu resmiyete dökülürse çok daha kötü seviyelere geliriz.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bir durum olsaydı farklı devletlerin sömürgesi altına girerdik. Sizde rahat bir şekilde islamı yaşıyoruz diye sevinirdiniz. Birçok örneği mevcut...

0|0
    0|0
  • Dinin pençesinden kurtulabilmiş batı bizden daha ileri teknoloji ve refahlık seviyesinde olur.

0|0
    0|0
  • Çöker

0|0
    0|0
  • Adı batsın sizin türk islam birliği sentezinizin lanet olsun islam kardeşliğinize de din kardeşliğinize de

İslam birlği ve kardeşliği bir hayal ve kuruntudur hiçbir zaman olmayacaktır biz türküz bu birlik türk birliği olacaktır NİHAL ATSIZ

0|0
    0|0
  • Adı değişir sadece.

0|0
    0|0
  • İlahiyatçılar sahur vakti konusunda bile anlaşamazken ülke neye göre yönetilecek. Oluru olsa idi Atatürk o yola giderdi

0|0
    0|0
  • Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin dini islamdır kurulduğu günden bu yana.. Mağaradan ne zaman çıktın?

0|0
    0|0
  • İslam devletiyiz

0|0
    0|0
  • İslam devleti değilmiydik yeaa yoksa hiri miydik yuhi miydik bilemedim şimdi :)

0|0
    0|0
  • İnternet yasaklanır ve sende girdiğin için sopalanırsın

0|0
    0|0
  • zaten turkiye turk islam devleti. baska bir din mi var mk.

0|0
    0|0
  • İran gibi olursun.

0|0
    0|0
  • Türkiye zaten bir İslam devleti. Amacın şeriat ise başka kapıya güneyde iran var

0|0
    0|0
  • Biz zaten İslam devletiyiz sen türbanı nasıl takıyorsun İslam devleti değilsek.

0|0
    0|0
  • Müslümanlar birleşse cidden büyük bir güç olur ama nerdeee herkes kendi derdine düşmüş anasını satayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İran gibi oldur afganistan gibi suriye gibi ollur

0|0
    0|0
  • Laiklik sona erer ne olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...