Arkadaşlar elimde beni rahatsız eden bir sapığın görüntüleri var video olarak bu videolar şikayet için iş görür mü?

adamı polise şikayet ettim ama işe yaramadı ve iki yıldır yapıyor bunu daha fazla dayanacak gücüm kalmadı. Adam 70 yaşlarında ve pisliğin teki bende video çektim bugün ama işe yarar mı bilmiyorum. Videoda ne yaptığı açık bir şekilde belli oluyor.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İş görür

0|0
    0|0
    • Ama internetten araştırdım ve hukuksal olarak bir değeri olmayacağını hatta bu durumda insanların izinsiz görüntüsünü kaydettiğim için benim de ceza alabileceğimi falan da yazıyor bu sebeple biraz da korktum video için ihale durduk yere üstümde kalacak diye

• Muhatabın sadece polis olursa sıkıntı olmaz ama yayınlamaya veya birileriyle paylaşmaya kalkarsan ozaman sıkıntı büyük.

• anladım teşekkür ederim.

• Sana zorlamı ve ne yaptı ve şikat etsen de sana sen neden yaptın istemissin derler

0|0
    0|0
    • olay şu kız öğrenci evinde yaşıyorum ve bu adam yüzünden kendi evimizde hapis hayatı yaşıyoruz. Adam biz ne zaman pencere açsak ev havalandırmaya pencereden bize bakarak kendini tatmin ediyor. Bugün polise şikayet ettik ama pek bişey çıkmadı. Elimde bu adamın o hareketleri yaparkenki videoları var ne yaptığını açık gösteriyor videolar. Ve bu adamdan korkuyoruz.

• Rica ederim

• Yine aynı şey olursa burdan bana yaz 👮👮

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...