Sizce ben mi yanlışmı düşünüyorum?

insanların birçoğuna dikkat ediyorum yok o ne giymiş yok bu ne giymiş baştan ayağı süzüyor. bir insanın karakterimidir onu değerli yapan yoksa üzeindeki kıyafimidir. anlamıyorlar. onuda geçtim bazı insanlar resmen birbirlerinin mutsuzluklarından besleniyorlar. birbirlerinin yüzüne gülüp arkasından konuşuyorlar. bir menfaati olmadığı müddetçe iyilik dahi yapmıyor. bu yüzden yanlız başıma olmak bana daha çok mutluluk veriyor. oysa eskiden anlatılanlara göre hiçbirşey böyle değilmiş dostluklarda aşklarda bir başka yaşanırmış. kısacası kaliteliymiş. şimdi günümüzde herşey basitleşti aşkta , arkadaşlıkta, dostlukta. paran varsa sevilisin kıyafetin gösterişliyse değer verilirsin. bu nedir böyle yahu

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• güzel ahlak giyilebilen en güzel elbisedir... insanlar birbirlerine dürüst davranmıyor.. kurulan her dostlukta , arkdaşlıkta bir çıkar amaç içinde kendi arzularını düşünür olmuşlar.. bir tebessüm etmeyi içten samimi gelen hal hatrı sormak şimdilerde çok uzak... her şeyin hazır olmasını avuçumuza kendiliğinden konmasını istiyoruz.. kimse diğerine bu yüzden karşılıksız iyilik dahi etmiyor... ilişkiler artık basitleşti.. değer önem anlamını yitirdi. kayıp olan insanlık vicdan ve merhamet duygusu..

1|0
    0|0
    • sen ne güzel yorumlar yapıyorsun ya. cidden helal olsun sana düşünce yapına kişiliğine karakterine. helal olsun. keşke herkes senin gibi düşünebilse..

• çok incesin düşüncelerin için teşekkürler.. dinlemek insanları anlamak büyük bir değerdir.. bunu bir nebze yapabiliyorsam ne mutlu..

En İyi Kız Görüşü

• aynen aynen cok katılıyorum menfaat dunyası olmus o kadar iğrenıyorumkı etrafıma bakınca
    yakın arkadasım bu dedğim asla yok onlar gıbı gunumu cıkarmaya calısıyorum
    vee Allah ıyı ınsanlarla karsılastırsın demekten baska bısey kalmıyor :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

• yazdıklarında haklısın. Özellikle birbirini taklit eden insanlar çekilmezler. Biri ne giyse diğeride benzerini giyer vs.
    Sırf bu yüzden uzak durduğum kişiler var böylesi daha iyi

1|0
    0|0
  • Haklısın yürü arkandayım :d

1|0
    0|0
Yükleniyor...