Hiç Lezbiyen bir kızla karşılaşan var mı?

Arkadaşlar lisedeyken kız okulundaydım bir kız vardı benim peşimdeydi benim çıkış saatimde merdivenlerde beklerdi bana mektup falan yazdı ölyorum aşkından bak kendime jilet attım falan :) defol git diyorum uzak dur benden sapk karı dedim halde peşimden çok koştu arkdaşlar mezun olacağı zamanda sırama bir kırmızı gül bıraktı gitti ondan beridir kızlar bile sarılsa falan sapık mı bu da mı lez yoksa diyorum içimden :D hey Allahım siz hiç böyle durumla karşılaştınız mı?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Trenle okuduğum şehire gidiyordum. Karşımdaki oturan bir kızdı. inmeden önce bana bir not verdi "çok tatlısın" diye. Belçıkada yaşıyorum, o yuzden çok rahatlar. Nasıl şok oldum anlatamam.

2|0
    0|0
    • Keske ulkemizde de insanlar rahat olsa da su soylemidir bu boylemidir kuruntulariyla yasamasak

• @Mcandan inan bana hiç iyi bir toplum olmuyor o zaman da insan kendisini kayip ediyor ne yaptığını kime guvencegini bilemiyor

• @DertliGeceler siz da haklisiniz. ne diyim bilemedum. iki yani... degnek derler ya aynen oyle

Erkekler Ne Diyor 7

• aman kalsın

1|0
    0|0
  • var knk

1|0
    0|0
  • Lezbiyenler uzaydan mi geldi sanki :D

1|0
    0|0
  • Evet lezbiyen olduğunu bildiğim arkadaşım var

1|0
    0|0
  • iş arkadaşlarımın arasından vardı hatta tro olanda var cocuk bana yazdı resmen :)

1|0
    0|0
  • Bir kere sevismisdim cok yanlis hareketlerini gordum bundan sonra ka*belerle cikicam !! Ka*beler daha iyi

0|0
    0|0
  • lez ve bisekslerle konuştum hatta yavşadım bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski sınıfımda bir kız vardı sevgilisiyle yaşıyordu, kız birgün bana sınıftan bir kıza aşık olduğunu anlattı şok olmuştum. Sevgilisinden ayrılıp kıza açıldı m kız bizden Bir kaç yaş küçüktü garibim ne tirsmisti. Bu gavurlar ne ilginç diye düşünmüştüm nasıl aşık oluyor lan kıza vallahi kızda bir çirkindi bir çirkindi. İlginç birşey.

1|0
    0|0
  • dün bir tanesi ağzın tam s. kilmelik yazmıştı :D

1|0
    0|0
  • Ben bile karşılaştım 1 ay kurtulana kadar hayattan soguttu beni tövbe Allahım

1|0
    0|0
  • Hayır facede karşılaştım sadece mesaj attı gerçekte karşılaşmadım :)

1|0
    0|0
  • Hayır hiç karsilasmadim :)

1|0
    0|0
  • buna benzer olay yaşamıştım

1|0
    0|0
  • Kiz meslek lisesindeydim vé sınıfın ortasında dudağımdan öpmeye çalıştı bn bir bağırıyorm ama görmen lazım siniftakiler hicbirsey yapmiyordu. D sonra gül felan almıştı beni tehdit ederdi başkasıyla olmicksin diye

1|0
    0|0
  • Hayır :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...