Arkadaşların tlfonla konuşma sesnden tuş sesinden gülme seslerinden parfümlerinden rahatsız oluyorum. Normal mi?

Yurtta kalıyorum. Beş kişilik odadayim. Odadaki kızların sesinden abartılı bağırıslardan uzun telefon konuşmalarından gülme seslerinden bile rahatsız oluyorum batıyor herşey. Ben kısık konuşan kimseyi rahatsız etmemeye özen gösteren biriyim. Parfüm kokularından falan da rahatsız oluyorum abartıyor muyum normal mi sizce bu durum? Herşeyden rahatsız oluyorsun diyolar. Açıkçası varlıkları da rahatsız etmeye başladı tek kalmayı çok seven biriyim dayanamıyorum galiba

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben odada 1 arkadasimla kaliyorum isik oldugunda ve cok az bir ses duydugumda yatamiyorum cok rahatsiz ediyo beni

0|0
    0|0
    • Siz yine iki kişisiniz biz adı kişiyiz sesleri çok rahatsız ediyor beni hele o tuş sesi

• Senin is zor seneye eve cikarsin en iyisi o ya da kulagina pamuk tikicaksin

• Okul bitiyor bu yıl çok şükür

En İyi Kız Görüşü

• ayni benim gibisin 😄

0|0
    0|0
    • Gına geldi yaa 😕

• Yapacak birşey olsa sürekli dışarıda olurum sevgilimden ayrıldım en yakın arkadasla da konuşmuyorum artık kaldık tek 😃 haliyle daha batıyor şimdi onların yaptıkları

• alisverise falan git gez

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kişiliğin öyle demek ki. Ayrıl yurttan.

0|0
    0|0
  • Normall

0|0
    0|0
  • normal bnden olsam bende uyuz olurum keşke yurtta ıkı kışı olsanız arkadaşımda kalıyor 2 kısıler

0|0
    0|0
Yükleniyor...