Annenizi niçin seviyorsunuz?

Klişe cümleler ve cevaplardan kaçınalım olur mu?
Annenizi niçin seviyorsunuz?

0|0
28|9

En İyi Kız Görüşü

• Koşulsuz seven tek kişi, bütün yanlışlarım da yargılamadan elimden tutup kaldırmaya çalışan tek kişi.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyaya geliş sebebim..
    Karşılıksız sevgi, merhamet, şefkat..

Ne yaparsanız yapın trip bile atmayan, sen dünyanın en kötü adamı da olsan hla ilk günkü gibi seven..

İnsanın eşi bile bazen sizden nefret edebilir, sevmeye bilir, ayrıla bilir..

Ama anne hiç bir zaman bırakmaz..

O sizi döver, gider gene eteğine yapışırsın..

#Vesselam

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Nedensiz sebepsiz seviyorum, annem olduğu için seviyorum, ötesi gerisi yok...

1|1
    0|0
  • https://youtu.be/1xMjyJO6nFc

Sonunda hep birbimize kalanız. Onu sevmeyip kimi sevecegim?

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun hiçkimse olmasa bile yanımda o sadece olduğu için.
    fedakar olduğu için, çocukları için herşeyi yapacak kocaman bir kalbi var iyi ya da kötü seviyorum

1|2
    0|0
  • Beni tek cikarsiz seven

0|1
    0|0
  • Annemin bir damla göz yaşı düşünce yemin ederim sanki içim parçalaniyor, bir korku düşüyor, telaş sarıyor hemen onu sustur diye. Bu kadar his bir damla göz yaşından doğuyorsa demekki ben bu insanı kimseyi sevmediğim kadar seviyorum. Allah onu başımdan eksik etmesin inşallah.

0|1
    0|0
  • Cunku sisko , cunku en parasiz oldugumuz zamanda bile bana biseyler almaya ve yapmaya calisti , cunku tam benim kafamdan 😃 durup dururken halay actigimda bana eslik edebilecek kadar uçuk bir annem var 😃😁 seviyorum yani onu , kokusunu , yumuşacik olmasini falan fistik

0|1
    0|0
  • Ne derse çıkıyo ve beni ne olursa olsun destekliyor

1|1
    0|0
  • fedakarlıklarının desteğinin dışında çok güçlü bir kadın neyin içinden çıkamasam zorla çıkarır doğrularından ödün vermez önceden sıkıntılarını benimle paylaşırdı babamdan sonra söylemez oldu keşke kendini bu kadar kapatmasa bu da annelik iç güdüsü heralde belli etmemeye çalışmak ama kendine zarar veriyor onun bu tutumu bize de yansıyor aslında nedeni yok anne olduğu için seviliyor

0|1
    0|0
  • Beni canindan can vererek 9 ay karninda, bir omur sirtinda tasidigi ve bunu hicbizaman yuzume vurmadigi , her zaman kosulsuzca yanimda oldugu kizsada kiyamayip her gece. opup sacimi oksayip yatirdigi gibi nedenler dahada sayilabilir

0|1
    0|0
  • kimse onlar kadar sevmez ondan, kimse seni herhalinle öfkenle falan kabul etmez ailen yinede seni seviyorum der ve onlarin yaninda doğal davranabilirsin

0|1
    0|0
  • Çünkü anneler fedakârdır kendini aç birakir yemez yedirir giymez giydirir anneler yavrularını kendilerinden daha çok severler. Annelerin böyle bir yeteneği vardır. Başkalarını kendinden daha çok sevebilme yeteneği vardır. (duygusal insanlardada vardir ama çok derinlesmeyelim ). Sizin için yaşlanır ve size emek verir sizin için çok yorulur ömrü tükenir ve sizin başıniza bişey geldiğinde sizden daha çok korkar ve uzulur çünkü sizi kendinden ve hatta sizi sizden bile daha çok seviyordur. Bu minnet duygum yüzünden bende annemi kendimden daha çok seviyorum ve onun için tabiki fedakarlıkta yaparım :)

0|0
    0|0
  • Çünkü onunla delirebiliyorum beraber şarap içiyoruz her elbiseyi ben ağzımı açmadan elime tutuşturup kabinlere itiyor onu seviyorum :)

0|1
    0|0
  • Beni bu yaşa tek başına getirdiği için, bir dediğimi iki etmediği için beni karşılıksız sevdiği için, mutluluğumda mutlu üzüldüğümde üzüldüğü için.
    Bunlar bahane aslında ben onu sırf benim annem olduğu için seviyorum canım o benim.♡

0|1
    0|0
  • Annem olduğu için

0|1
    0|0
  • Çok güçlü ve bizim için ayakta duruyor, beni koşulsuz seven tek kişi. Ben de ona aşığım❤️

0|1
    0|0
  • Kahrımı çektiği için

0|1
    0|0
  • Annem olduğu icin 😛

0|1
    0|0
  • Arkadaş gibi bikmadan beni dinliyor onunla herseyi yapabiliyorum kahvenin tadı bile onunla içinde ayrı oluyor çünkü annem bir sirdas benim için :)

0|1
    0|0
  • Beni dogurdu diye

0|1
    0|0
  • matrak bir kadin cok, acayip sinirli, zeki bir insan en önemlisi... bunlar

0|1
    0|0
  • Sebepsiz

0|1
    0|0
  • Bana sahip çıktığı için

0|1
    0|0
  • Anne kokusu başka sırf kokusu için bile seviyorum diyebilirim

0|1
    0|0
  • annem olması yeterlı

0|1
    0|0
  • Annem çünkü

0|1
    0|0
  • Nedeni yok.

0|1
    0|0
  • ne kadar bana yardımı pek dokunmasada her zaman yanımda olduğunu hissettirebiliyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü o benim Annem

1|1
    0|0
  • Annemi ben karşılıksız seviyorum

0|1
    0|0
  • Çok özlediğim için seviyorum.

0|1
    0|0
  • Güzel söz reyiz.

0|1
    0|0
  • Beni doğurup büyüten ne olursa olsun aşk kadını için gözümüzün aktardığında göremediğimiz en büyük yanimizdir anne..
    İslam boşuna demiyor ayakların altındadir cennet...

0|1
    0|0
  • İşe güce geç kalınca sabah erkenden uyandırıyor. asdasdas ya nasıl soru, anne annedir. Sevilir, sayılır, baş üstünde taşınır, ayağının altı bile öpülür, önüne paspas, ayakkabısındaki çamuru silen peçete olunur...

0|1
    0|0
  • Her sırrımı paylaşıyorum bazen küfürleşiyoruz bile arkadaş gibiyiz.

0|1
    0|0
  • Annem yok ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...