Napmam lazım onu vurmalımıyım?

bundan 1 sene önce evden tasınıyoduk kiraydı evden tasınırken kiracının oglu geldi 26 yasında filan beni filan tasımacı sanıyordu 3 arkadasıyla gelmişti evin kapısından elimde sehpalarla cıkarken anneme kufur ettigini duydum kendi kendine o an sehpaları yuzune vurup tam girişicem tutuldum dalamadım yürekten yana sıkıntım yok o yıl lisede 15 kişiye karsı bile kafa tutmustum tek basıma 3-4 kez ama orda dondum kaldım ve benim zoruma gidiyor hala ama cocugun ne soyismini nede nerde oldugunu bilmiyorum silah almayı dusunuyorum yaralamayı kafaya koydum fakat nasıl bulucam cocugu sizce napmalıyım?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiracinin ogluysa annene sor bulabilirsiniz ya da daha önce yasadiginiz ev onlarindi galiba oralara takil bulabilirsin ama bence silah kullanma gözünü seveyim sopaylan döv hatirlat bir daha bakalim bir kadina laf atabilirmi

0|0
    0|0
    • bizimkiler vermiyo soyisimlerini filan biliyolar napcagımı cocuk üniye gidiyodu galiba evlerindede Şu an baskası oturuyo olabilir cok uzak degil o yerde cocugu bulamayabilirim bulup yaralamam lazım ama kinli biriyimdir

• Sen aileni korkutmussun ondan bulamiyorsun yanlis hareket ettin ailene diyecektin ki univ için bisi sorucaktim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...