Aileniz mi? Eşiniz mi?

Aileniz ve esiniz bir konuda ciddi bir fikir ayriligina duşse hangisinin yaninda olurdunuz?

• eşim
    30% (14)40% (12)34% (26)Oy Ver
  • ailem
    70% (33)60% (18)66% (51)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim, bu konuda tavrım net. Ailem diyen kişiler karşı çıkacaktır muhtemelen ama bu ile bağlarıyla da alakalı.

Tabi şöyle bir durum daha var. Eşimin haksız olduğu bir durumdada kalkıp yanlışı savunacak kadar da karaktersiz değilim. Sezarın hakkı sezara. Ama eşim haksız olsa bile yanında olurum, eksikliğimi hissettirmem. Sonuçta ömrümün kalanında o yanımda olacak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Ya Şimdi O Biraz Göreceli Bir Kavram. Hangi Tarafı Haklı Bulursam Tarafsız Olarak Ailem Haklı Çıksa Bile Eşimin Yüzüne Gölge Düşsün İstemem. Ama Şükür Ailem Öyle İddacı Bir Yapıda Değil Ama Ne Olursa Olsun Eşim Beni Sayıp Sevip Benimle Bir Hayat Kurduysa Kimse Kusura Bakmasın Ama Eşimide Ezdirmem Yüzüne Gölge Düşürmem Sezarın Hakkı Sezara.

0|0
    0|0
  • Her meselenin mutlaka orta yolu vardır..

Bulunmazsa benim ölçüm Kur'an ve sünnettir..

O ne derse odur! Ailem eşim farketmez!
    Refahlık ordadır..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Ailem

0|0
    0|0
  • Ailenin önüne kimse koyulamaz koyulmamalı da

0|0
    0|0
  • hangisi bana mantıklı geliyorsa onun yanında olurdum biri ailem tamamda diğeri de çocuklarımın anası sonuçta hayat eşim

1|0
    0|0
  • aile diyenler , babaları veya anneleri ailelerini ön planda tuttuklarında acaba aynı özveriyi gösteriyorlarmı merak ediyorum..

eş olmak zorunda artık evleniyrsun herşeyden önce kendi ailen önemli , kalkıp anneyi babayı sokağa at demiyorum ama anneyi baba rahat etsin diye hanımı rahatsız edicek şeyler yparsan mutlu huzurlu bir evlilik olmaz arkadaş. evleniyorsanız biraz bazı şeylerin sorumluluğunun farkında olun.

0|0
    0|0
  • Eğer ben ikisinin arasını bulamıyorsam, ne evlat nede koca olamamışım demektir.

1|0
    0|0
  • Ailem

0|0
    0|0
  • Esini secmeyenlerin mutlu bir evliligi olma ihtimali az.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce ailem olurdu ama evlendikten sonra eşim olur çünkü evlenmeden önce aileme evlendikten sonra eşime muhtacim

0|0
    0|0
  • objektif yaklaşırdım. hangisi haklıysa onun yanında olurdum :)

0|0
    0|0
  • düşmemesi için denğeyi sağlarım

0|0
    0|0
  • her şekilde aile falan diyenler çok saçma konuluyorlar. kim haklıysa onun yanında olurum. net.

0|0
    0|0
  • tabiki eşim. ;)

0|0
    0|0
  • eşim

0|0
    0|0
  • Ailem diyecekseniz evlenmeyeceksiniz kızlar...

0|0
    0|0
  • Harun Abi daha önemli bence.

1|0
    0|0
  • İkisininde dinlerim tek taraflı asla olmam ortak noktada sorunu hallederim

0|0
    0|0
  • ailem ve eşim

0|0
    0|0
  • Tabikide ailem

0|0
    0|0
  • Annem :)

0|0
    0|0
  • ana gibi yar olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Haklı olan tarafın yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Esim zaten ailem olur, böyle bir ayrim yapmam, aralarini bulmaya calisirim

0|1
    0|0
  • Kim haklıysa onu

0|0
    0|0
  • Ailem :)

0|0
    0|0
  • Ailem

0|0
    0|0
  • Herkes bir gün yuvadan uçup gider ve eşine kalır. Benim çocuğumda bir gün yuvadan uçup gider eşiyle kalır. Hayatın düzeni bu. Ama soruna da bağlı tabi orta yol bulunmaya çalışılır ama asla bir seçim yapmam Sessiz kalırım o konuda.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra ailen eşin olur.

0|0
    0|0
  • Eş her zaman öncedir, aile bir yere kadar ama sevdiğin bir eşin varsa dünyalar senindir

0|1
    0|0
  • Hangisi bana mantikli geliyorsa onu secerim , aile es diye ayirmam

0|0
    0|0
  • Ailem.

0|0
    0|0
  • Ailem.

0|0
    0|0
  • neden bu seçimi yapıyoruz :) ailem eşimi karşıma almamı zaten istemezler, bencil değiller

0|0
    0|0
  • İkiside değil.

0|0
    0|0
  • Ailem

0|0
    0|0
  • Ailem tabiki

0|0
    0|0
  • kimin düşüncesi aklıma yattıysa ( daha hoş geliyosa ) onun yanında olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...