İnsanlarla bakışır mısınız?

Ya ben bu yaşıma kadar insanların suratına bakmazdım özellikle erkeklerin bana bakıldığını hissedince özellikle bakmam ama çok ileri seviye oldu bu bakınca hepsi yanlış anlayacak gibi geliyor bunun dozu nasıl onu da bilmiyorum mesela yolda hiç tanımadığım bir erkeğin gözlerine bakarsam yanlış anlaşılır mı? Okulda hiç tanımadığım erkeklere falan bu çekincemi kaldırmak istiyorum nasıl aşarım? Doğru olan nedir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bakarım. Göz teması kurarım

0|0
    0|0
    • bir kız sana bakarsa ne düşünürsün okulda veya yolda

• Hiçbir şey düşünmem. Göz teması kurarım insanlarla. Gözlerimi kaçırmam kimseden

En İyi Kız Görüşü

• Konuştugum insanın gözlerine bakarım sadece.. tanımadıklarımla ilgilenmem..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir keresinde bir kızla baya öküz gibi bakisiyorduk sonra ikimizde inat ettik 1 dk ya yakın göz temasını bozmadan baktık sonra ikimizde tebessüm ettik ve bakışlarımızı baska yöne cevirdik ikimizde. Şahsen kıza bu noktada yakınlık hissetmiştim ama devamını getirmedim yani çok garip bir durum oldu. Tanışmak için bir gerekçe miydi emin olamadım.

0|0
    0|0
  • Bakışmakta bir iletişim olduğu için genelde muhattap olduğum insanlara bakarım. Ben erkek olduğum halde hem cinslerimin sürekli bakışlarına zaman zaman maruz kalıyor ve rahatsız oluyorsam bayanların işi zor. İstikametinize bakın.

0|0
    0|0
  • Onlar bana bakınca ben de onlara bakıyorum. Karşılıklı jsjksjdjh sonra yanlış anlamadan başkasına bakıyorum. Boşuna düşünme bakmak istiyosan bak

0|0
    0|0
  • Bakışmadan duramam.

0|0
    0|0
  • Göz göze gelmekde bişey yok ama iyice dik dik bakarsan yanlış anlaşılabilir ayrımını sen yapcaksın

0|0
    0|0
    • Göz göze gelmemek için hiç bakmıyorum işte ben insanlardan bir haberim anlayacağın.:(

• göz göze bir erkekle gelmek tanımadın yanlış manaya gelir benden hoşlanmış ya da o tarz şeyler

Bu yorumu diğer arkadaş yazmış mesela

• :) öyle herkezin dediğine bakma sen çoğunluğa bak

• istemeden bakıyorum beni fazla kesenlere pek bakmam

0|0
    0|0
  • bence bakma yanlış anlaşılırsın :)

0|0
    0|0
    • Onlar bana bakınca hissediyorum o zaman bakmalımıyım bakmamalı mıyım sence

• göz göze bir erkekle gelmek tanımadın yanlış manaya gelir benden hoşlanmış ya da o tarz şeyler

• bakma bencede

Kızlar Ne Diyor 3

• Göz göze gelince dikkatlice bakamam ben, hemen kaçırırım gözlerimi. Doğru olan bakmamaktır.

0|0
    0|0
  • Bakmak var bakmak var uzun bakmadim in sürece göz sonuçta bakabilirsin kimse yanlış anlamaz😇

0|0
    0|0
  • Bence düzeltmeye çalışma. Bende konuşurken yere bakarak konuşurum. Haya olmalı bir kızda.

0|0
    0|0
    • Öyle ama bu çekince oldu bende ya aşmaya çalışıp biraz bakayım dedim bu seferde bu kız benden hoşlanıyor sanacaklar diye çekiniyorum

• Erkekle bakışma daha iyi.

Yükleniyor...