Siz olsanız ne yapardınız?

Parfüme 300, fondötene 80 lira verip üzerine 10 lira kahve hesabını ödermiydiniz?

Güncellemeler:
Soru eğlence amacliydi. Hazal leba efsanesinin tweetini paylastim sizle. Cahil olmayin a. mk

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• kapitalizzmmm :D kahveye 100 lirada veririm ama hiç bir kişisel bakım ürünü için vermem kadın değilim büyük konuşmakta istemiyorum :D kıyafetse veririm 1.5 ve 2 milyar cekete vermişliğim var 300 lira sırf bir gömleğe vermişliğim var ama bunlar özel tasarımlar parfüme fondotöne anlamam :D bir kezde kullanmadım parfüm gerek duymuyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Iyyy tivitırdan duyup duyup yazmalar insan ilişkilerini para ve çıkar üzerine kurmalar falan ne iğrençleşiyorsunuz midem bulanıyor o derece inş patlamada ölürsünüz

0|0
    0|0
    • Gereksiz. Zaten gündemde olduğu için sordum

• Parfume ve kahveye belki :D

0|0
    0|0
  • Fondöten kullanacak kadar makyaj yapan kız istemem. Diğerlerine yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Oderdim

0|0
    0|0
  • ödemem

0|0
    0|0
  • ödemem.

0|0
    0|0
  • Ne var bunda anladım

0|0
    0|0
  • güzel hayat -___________-

0|0
    0|0
  • Su için su !

0|0
    0|0
  • Sen para kazanmıyorsun heralde

0|0
    0|0
  • sevdugum deger verdıgım kadınsa hıc umrumda olamaz

0|0
    0|0
  • 10 lira az şahsen

0|0
    0|0
  • siz kızlar bizden cok masraflı cıktınız bea

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kadın için öderim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• parfüme 300 lira vermem ama diğerlerini yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Parfüme 300 lira vermek gereksiz. Başka güzel kojular da bulabilirsin. Uçup giden bişeye 300 lira israf gibi geliyor. En azından benim için extrem bir durum.
    Ama kahve ve makyaj konusunda ben de öyleyim. Sonuçta makyajla kusurunuzu kapatırsınız kendinizi iyi hissedersiniz falan filan. Ve cilt tonuna uygun fondöten her markada olmuyor. Bulunca da verilebiliyor haliyle.
    Yiyecek içeceğe verilen parayı da gereksiz görmem

0|0
    0|0
  • parfüme para öderim diğerlerine ödemem

0|0
    0|0
  • Neden 300 liralık parfüm alayım ki? 80 liraya fondöten de almam ne diye boşa para harcayım

0|0
    0|0
  • parfüme asla 300 lira vermem ama güvendiğim ve sevdiğim kozmetik ürünlerine para dökebilirim:DD cep yakmaına rağmen kozmetiğe bir 100 lira veriyorum daha çok param olsa daha da veririm ama yok:D

0|0
    0|0
  • Asla , o parfüm ve fondotene verdiğim paranın hepsiyle kahve alirdim

0|0
    0|0
  • Parfüm vermem

0|0
    0|0
  • Ben hesabimi kimseye odetmem, kocam olmadikca.

0|0
    0|0
  • Cimriyim galiba ben bu konularda ya da ben normalim bh kadar parayı verenlerde sorun var bilemedim

0|0
    0|0
  • Karakterine 5 kurus bırakırım!!!

0|0
    0|0
  • Yuh artık ben yanına giderken onları kullanıyosam oda 10 liralık hesabı ödesin bir zahmet

0|0
    0|0
Yükleniyor...