Merhaba
Normalde çok kolay parlayıp hemen sönen bir yapım vardı. Son zamanlarda çok kolay öfkeleniyorum herşeyden nem kapıyorum ve artık eskisi gibi hemen sönmüyorum içimde kin tutuyorum kendime laf geçiremiyorum. Bütün ilişkilerim hayatım altüst oldu. Her öfkeli olduğumda içimde resmen kendimle savaş halindeyim söylediklerime hareketlerime bu öfke yüzünden laf geçiremiyorum. Çok sevdiğim bir kız arkadaşım var onu annemle tanıştırdım. Bu öfkeli halim yüzünden onunda sinirleri harap olmuş durumda. En ufak şeyden nem kapıyorum çok sert çıkıyorum defalarca ayrılığın sınırına geldik. Onun benim yüzümden üzülmesine kıyamıyorum hayatını mahvettim kendimden nefret ediyorum. Artık bana güvenmiyor ne zaman ne tepki vereceğimi kestiremiyor. bir gülüyosun bir parlıyosun korkuyorum diyor. Son tartışmamızda ondan 2 hafta izin istedim kendimi toparlamak için ya kendimi toparlarım ya da beni terkedersin senin üzülmene dayanamıyorum artık dedim. Beni sevdiği için kendini bana çok ezdirdi.

Ben düzelmek istiyorum artık öfkeli sinirli bir insan olmak istemiyorum küçük bir şehirde yaşıyorum burada psikolog psikiyatri tarzı şeyler aşırı çok yok. Öfkemi nasıl kontrol altına alabilirim Allah rızası için yardımcı olun...

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolağa başvurmanı öneririm... Karşıdakiler içinde çok zor bir durum.. Umarım iyileşirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...