Dava edilir miyim?

arkadaşalar selam. bir kız bana çıplak fotosunun attı bende onu yayınladım. adresimi bilmiyor. beni şkayet edebilirmi

0|2
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Edebilir ve seni iceri tiktirabilir

0|0
    0|0
    • alla allh

• Ne olursa olsun, senin baskalarina ait kisisel verileri paylasman her turlu mahkemeye cikmana sebep.

• aynen katılıyorum
      hele kız insaflı değilse tam yandın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Ahhahaahhaha eder. Poku yedin, ben baska subeydim ama bu yuzden para cezası yiyeni cok duyduk..😂 gecmis olsunn

0|0
    0|0
  • Mahkemede başarılar.

0|0
    0|0
  • Evet edebilir hatta bir tanıdığıma oldu 2 yıla kadar hapsi isteniyor... adres vermemişti ama polis ip adresleri üzerinden buldu ve eve geldiler evdeki tüm pc telefonları arayıp kişiyi karakola aldılar şu ana askerde ve asker dönüşü tekrar mahkemeye çıkcak... yazdıklarımın hepsinde ciddiyim konuyu hafife alma

0|0
    0|0
  • nasıl bir ilişkiniz vardı ki öyle..

0|0
    0|0
  • Edebilir

0|0
    0|0
  • evet mümkün. 2 yıldan 8 yıla kadar...

0|0
    0|0
  • edilirsin para cezası alırsın

0|0
    0|0
    • ne alaka kız 18den byk

• Nasil vericekler anlayamıyorum beyefendi kiz soyunurken iyiydi ben paylasinca suç bu kadar degerliyse soyunmasin

• ne olursa olsun bir insanın özelini paylaşamazsın bu kanunlara aykırı

• edebilir. her cekilen fotonun, kaydedilen fotonun, kaydetme yeri ve bilgileri, ip vs dns no. lari cok rahat belirlenebilir. sadece tek yapmaniz gereken ip no gizleyerek bu islsmleri yapmanizdi

0|0
    0|0
  • Neden öyle birşey yaptın?

0|0
    0|0
    • kız sürekli polise giderim diye tehdit ediyordu

• Tazminat davası açabilir maddi manevi olarak 2 ayrı dava açabilir. Şahısların özel fotoğraflarını hele ki çıplak fotoğraflarını paylaşmak kimsenin yapabileceği birşey değil hukuka aykırı bir durum özür dileyip fotoğrafları yayından kaldır yoksa iyi bitmez sonu.

• çıplak foto atmak suçsa önce o sucu o işlemiş.. sen yolla bir bakim ne kadar çıplak.. ona göre cezayı hesaplim

0|0
    0|0
  • Burada ayrıntı şu ; kız sana kendi çıplak fotosunu atmış sen onu gizlice ve izinsiz ele geçirmemişsin dolayısıyla dava edemez gibi geliyor bana. Kız neden polise gitmekle tehdit ediyordu seni?

0|0
    0|0
  • Eder

0|0
    0|0
  • Teşhircilik ve özel hayatın gizliliği söz konusu olduğu için dava edilir hatta hapis cezası yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Edebilir

0|0
    0|0
  • sorun değil ki ip bulunur

0|0
    0|0
  • İyi halt işlemişsin yaptığın doğruda değil etikde değil? ama o zaten sana yollamışsa fotosunu zaten ya kendine ait değildir ya da önemsemiyor meraklanma..

0|0
    0|0
  • cıplak resım attı hemde polıse gıdıcek nıye gıdıcekmıskı pekı

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Senin gibi k*vaşelere müstahak

0|0
    0|0
  • Edilirsin

0|0
    0|0
  • İsterse mahkemeye dava açabilir, yargılanabilirsin.

0|0
    0|0
  • kanka bize de at da biz de bir görseydik şu fotoyu ya :D

0|0
    0|0
  • Tabiki edebilir.. Hapı yuttun sen en az 2 ay yatarsın içerde

0|0
    0|0
  • eder neden boyle terbiyesizlik yapiyorsun ki

0|0
    0|0
  • Şikayetçi olursa kütüğüne kadar bulurlar. Özel hayatın gizliliğini ihlal etme suçu var.

0|0
    0|0
  • evet edebilir

0|0
    0|0
  • mesajlaştıysan IP adresinden seni bulurlar.

0|0
    0|0
  • bilemez

0|0
    0|0
  • Eder tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Suç onun atmasaymış.

0|1
    0|0
  • evet yapabilir senin tüm hesaplarını silmen gerek ancak öyle sana ulasamaz

0|1
    0|0
  • İyi halt ettiniz

0|1
    0|0
  • Edebilir

0|1
    0|0
  • Hakkı var dava etmeye.
    Hemcinsini en iyi senin anlaman gerekir, yaptığın hiç hoş değil.

0|1
    0|0
  • edebilir

0|1
    0|0
  • Edebilir

0|1
    0|0
  • Yok bise olmaz boswer simdiye kadar muebbet yemem lazimdi benim :)

0|0
    0|0
    • Rica ederim sizinle iletisime gecmem gerekiyor mesaj atzam bakar misiniz lütfen

• Elalemin fotografindan sanane kizim isteyen istedigini atar bunu herkese açmak paylaşmak Ne demek evet seni davada edebilir hapise de tiktirabilir sana mustahak kiz suçlu bile olsa seni ne ilgilendirir kardeşim yahu

0|1
    0|0
Yükleniyor...