Siz olsanız ne tepki verirdiniz?

Bir arkadam var, yakınım baya. Kız internete koyduğu her resmi şopluyor, mavi gözlü yapıyor kendini ten rengini açıyor falan, makyaj uygulamarıyla kirpik eyeliner vs ekliyor.

Ben de hiçbir zaman ay çok yapay olmuş yapma bence falan demiyorum kırmamak için.

Demin Whatsapp profil fotoğrafımı değiştirdim, eklediğim fotoğrafta efekt bile yoktu sadece ışıktan saçlarım biraz sarı çıkmış ki normalde de zaten sarı gibi bir rengi var, sarışınım yani. Bana hemen ay palyoça gibi çıkmışsın çok kötü değiştir hemen, oynamışsın fotoğrafla falan dedi üslup bu. Ben de dedim ki ben gayet normal olduğunu düşünüyorum arkadaşlarım da öyle dedi dedim. Onlar sana söyleyemeiştir ben de çok yakın olduğumuz için söylüyorum ama sen alıngansın şimdi alınırsın dedi. Yarım saat ne kadar kötü olduğundan bahsetti.

Bana sadece kötü çıkmışsın dese tamam diyecektim, ama bu kadar saydırmasına gerek yoktu bence. Ki kendisi her fotoğrafta kendi saçıyla gözüyle oynuyor. Trip atmakta haklı mıyım sizce?

• haklısın
    95% (18)50% (3)84% (21)Oy Ver
  • haksızsın
    5% (1)50% (3)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın etkiye tepki yapmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olası tepkim ektedir:

Uygulamaların:) albenisine:) kapılıp:) genetiğime:) kadar:) ek:) yapmıyorum:) hiç:) değilse:) tatlı:) kız:)

1|1
    0|0
Yükleniyor...