Turk erkekleri neden bu kadar egoist?

Sagda solda turk kizi egosuyla ilgil baslik aciyorsunuz halbuki bu basliklari acma geregi duyan sizler oyle olabilir misini acaba? O kadar muhtesemler ki (!) onlar en guzel kadinlara layiklar turk kizi sukretsin onlari bulduklarina. Cunku bu ukede kadin dovulmuyor, taciz edilmiyor. Kezban diye bir kelime lugatina yerlemis ama krndisi kanka haberi yok. O adriana limaya bakip ic cekebilir ancak bir turk kizi (150 cm esmer killi ne de olsa) yabanci erkeklere bakamaz kasar kezbandir kendisi.. biktim bu erkek bozuntularindan bir gidin de kurtulalim ama gittigin ulkede toplu goc baslamasin sonra :(

Güncellemeler:
Kanka kelimesi yanlis oldu otomatik duzeltme yapmis

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hepsi değil bence ya sen yanlış insanlarla karşılaşmış olabilirsin ama tabi ki yurt dışında daha az egolu erkekler var burda biraz fazla sık rastlanıyor

0|0
    0|0
    • Kizlarida oyle ayni sekilde cok egoist burdakiler..

• türkiyenin bu durumunu bilmiyorum ama merak etme bence doğru insanlarla karşılaşırsın umarım korur :D

• Yurtdisinda yasiyorsun sanirim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk kızları kadar egoist olamazlar, hiç birşeye benzemeyen bazı Türk kızlarının havaları hiç çekilmiyor gerçekten.

0|0
    0|0
    • Bazi evet. O havayi yapmayanlara basit kadin muamelesi yapiliyor ne kotu bu ulkede kadin olmak

• Yooo hicte bile :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir genelleme yapamazsın.

0|0
    0|0
    • Bak asagidaki yorumlara anlarsin kadin dusmani bunlar keske lezbiyen olsaydim

• Sen şuanda sadece bu yorumlara bakarak genelleme yapıyorsun. Senin tanımadıgın kaç milyon erkek var ülkede Ama sizin gibi ergen kızlar ülkemizde çok olunca egolu olmamız normal

• Sen de beni tanimadan konusuyorsu genelleme yapma diyen adam cokluk analizi yapiverdi birden. Evet cok iyiler var ama bu kotulerinin oldugu gercegini degistirmez

• türkiyedeki kizlar neden kezban

0|1
    0|0
  • Çünkü kızları da öyle olduğu için.

0|0
    0|0
    • Dedi keko

• O zaman sen neden yargiliyorsun turk kizlari oyle diye?

• Çoğu öyle. Hatta geneli. Ondan dedim. Sen dediğin içun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...