Annem babam piercing yaptırmama izin vermiyorlar ne yapmalıyım?

Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın. Mutlu huzurlu sabahlar diliyorum 😌 Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben septum piercing yaptırmak istiyorum. Ancak uzun zamandır istiyorum. Ve babam bilmese de annem durumu biliyor. Annem babama göre daha yumuşaktır. Durumu anneme izah etmeme rağmen şu zamana kadar babama konuyu dahi açmadım. Gerçi ilk piercingim için sadece annemden izin almıştım gidip yaptırmıştım eve gelince babam kızmamıştı sadece sağlıksız vs. zırvalayıp durmuştu. Şimdi soruyorum; İkisini de güzelce nasıl ikna ederim? Belki çok zor izin verecekler ama illa istiyorum be.😄 Ben tuttuğunu koparan biriyim bu yapacağım şey olmazsa diye bir şey yok, olacak.
Not : Yorumlara "ıyk boğa mısın sen" "boğa gibi" "çirkin durur yaptırma" "piercing sevmiyorum" gibi kişisel şeyler yazmayın sonuçta sizin fikrinizi değil, bana yardımcı olmanızı istiyorum. Yardımcı olan veya olabilecek herkese teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• şu şımarığa yardım edin... Ne kadar da gereksiz bir şahıs...

0|0
    0|0
    • Şımarığım ya da değilim bu seni ne derece ilgilendirir? :)

• Yazık ya dkmdjdmskxçs

• bak aynı zamanda ergende çıktı gereksiz ciddi anlamda gereksizlik teşkil ediyorsun :) Rabbim tüm aileleri senin gibi evlat sahibi olmaktan korusun.

Erkekler Ne Diyor 4

• 18 yasindan buyuksen izin alma geregi gormuyorum.

0|0
    0|0
  • bende izin vermezdim

0|0
    0|0
  • Abi hiç işi bilmiyorsunuz. Git, yaptır, gel, sonra ancak "neden yaptırdın?" diyebilirler. İş işten geçmiş olsun yani.

0|0
    0|0
  • Aynısını annene babana söyle o zaman sonuçta onların da fikri değil dimi :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...