Sizce psikoloğa gitmek delilik midir?

Bildiğiniz gibi türkiyede çok ön yargı var bu konuda özellikle yaşadığım yerde okuldaki rehber öğretmenin yanına sık sık gidiyorum diye deli diyorlar bana hep imalı imalı konuşuyorlar sizcede böyle mi?

Güncellemeler:
Bir kızın başına gelebilecek en kötü şeyi yaşadım rehber öğretmenim bunun için sürekli çağırıyor ama işte çok geri kalmış bir yerde yaşadığım için delilik olarak görülüyor bende deli diyen kim varsa kavgga ediyorum çok zoruma gidiyor söyledikleri

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Akıllı olup napcan boşver deli ol değilsen bile taklidini yap ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asf ya duymaktan en çok sıkıldığım laf cidden. Bu kadar sığ görüşlü ve cahil düşünülmesi beni bayıyor. İnsan her zaman birinin desteğine ihtiyaç duyar. bir derdiniz oldugunda en yakın arkadaşınıza gitmeniz ne kadar doğalsa, dışarıdan birinin fikirlerini ve yardımlarını istemek de gayet doğal. Her insan her sorunu tek başına halledemez. Ayrıca deli (ruh hastalığı bulunan kimse ) olan kimselere psikologların çok. bir yardımı dokunmuyor. Psikiyatr ve psikoterapist olmanız lazım. Bilmeyenlere iletiver.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen söylenenleri aldırış etme delilik falan değil gayet her insanın belli dönemlerinde ihtiyacı olduğu ama bu algıdan dolayı gidemediği yerdir o yüzden pek aldırış etmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Ne Deliliği çok saçmalık psikolojik sorunların olduğu zaman mecbur gidiceksin. O Dalga geçenlerin olursa ne olacak gidip hemen salak gibi intihar mı edecekler?

0|0
    0|0
  • Cahiller arasyndaki alime,
    Zenginken fakir düşene,
    Hatırlı iken itbarını kaybedene!

Unutnma ki : Yüksekte yer tutanlar, aşağıdakiler kadar emniyette değildir!

Ulularla, düşmanlarını hor görme!
    Düşmanını çoğaltma, düşmanlığın başını da sonunu da sen belirle!
    Haklı olduğunda kavgadan korkma!

Bilesin ki: atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler!

0|0
    0|0
  • Hayır değildir. Oda doktor sayılır neticede

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kankacım okul dediğin mahluk yuvasında onlardan geçilmez ki benim annem 50 yaşında öğretmen kadın 31 yaşından beri gidiyor

0|0
    0|0
  • Saçmalama milletin dediği şeyler yüzünden bu haldesin sen zaten millete güvenemiyorsun bırak konuşsunlar sen iyi olmak için gidiyorsun onlar için değil

0|0
    0|0
  • Psikolog sana belirli bir dönemde konuşma ile destek olan kişidir bu çok normal Türkiye harici ülkelerde 10 kişiden 6 sının konuşmak için psikoloğa gittiği ortaya çıktı yani çok normal

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır ben yıllarca psikoloji bölümü okudum herkes gitmeli psikiyatri ye 😐

0|0
    0|0
  • Hayır doğru yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ne alaka

0|0
    0|0
  • Dersten kayytarmak isteyenlerin en iyi bahanesidir rehber öğretmen

0|0
    0|0
    • :-) :-) sürekli kavga halinde olduğum için kendisi gelip çağırıyor

• Sende gitme işine geliyor tabi

• yoğğ niye delilik olsun ki sen mileti bırak milet tersten bakıyor herşeye zaten..

0|0
    0|0
  • Delilik değil tabii ki. Sana öyle deli diyenlerde çağın gerisinde kalmış cahil insanlar boşver. Heryerde bulunur öyle salak tiplerden.

0|0
    0|0
  • Bnce dğl bnde gidiyorum

0|0
    0|0
  • Hehe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır tabikide değil.
    Ruhsal, kişisel sorunları olanlarda psikoloğa gidiyor. Ciddiye alınmalı ve gidilmeli. Deli apayrı bir kavram. Onların cahilliği boş ver. Ayrıca rehber hocaya gidincede mi deli olunuyor artık? Valla akıllı insna kalmadı..

1|0
    0|0
  • ne psikiyatriste gitmek ne de psikoloğa gitmek seni deli yapar. sadece deli diye adlandırılan insanlar psikiyatriste gitmiyor bunun dikkat eksikliği bozukluğu, yeme bozuklukları ve bir çok nedeni daha var. ayrıca bana göre herkes psikoloğa gitmeli. öyle ya da böyle şu yaşadığımız zor günler ve yıllarda herkes birkaç travma alıyor ve bunu en iyi şekilde çözüp hiç yara almadan ilerleyebilmek için ruhumuzu tamamiyle özgür kılabilmek için gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. ben de düzenli olarak giderim çocukluğumdan beri.

0|0
    0|0
  • Hayır zaten o yüzden psikoloji ve psikiyatristlik diye iki farklı mesleğimiz var delilik için psikiyatrist birine danışılmalı ama psikoloji çok ayrı bir nevi terapist her zaman yakın bir sırdaşına anlattıklarını her yönden ve senin icin dogru acılarla bakabilen baska birine anlatmak gibi

0|0
    0|0
  • Hayir gayet normal bisi

0|0
    0|0
  • keşke param olsa hep gitsem ama işte çok para benim çok ihtiyacım var zira seviyemde birini bulamıyorum konuşacak yargılamadan dinleyecek

0|0
    0|0
  • Eger boyle bir soru soruyorsan ve su cahillerin dediklerini takiyorsan onlardan farkin yok. Nasil grip oldugunda doktora ihtiyac duyuyorsan bir sorunun oldugunda da psikologa ihtiyac duyabilirsin. Birazcik su zihniyetinizi genisletin.

0|0
    0|0
  • Ben psikoloğa gittim ve bir yararını az da olsa gördüm ama tabi ki senin yaşadığın olayı bilmiyorum ve benim olayımı geçirmedi sadece bir kaç kitap veriyo ve bunlar seni biraz yatıştırıyo o kadar delilik mi dersen öyle bişey değil adı üstünde psikolog yani deli doktoru değil bu deliler için ruh hastaneleri var o kadar kavga etmek konusunda haklısın kimsenin konuşmaya sana saçma ithamlarda bulunmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • değil gt

0|0
    0|0
  • Hiçte değil gitmek için illa deli olmak gerekmiyor bir takım sorunların varsada gidebilirsin ben gittim depresyondaydim konustum rahatladim inan çok iyi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...